Webový portál pre luxusný apartmánový projekt LuxApartments

UX UI Prototyp Web Nehnuteľnosti
luxapartments web

Prémiové apartmánové domy na Záhorí

LuxApartments sú apartmány situované pri Senici, ktoré sú jedinečné svojim dizajnovým prevedením, kvalitnými ekologickými materiálmi a dobrým umiestnením v areáli štýlového golfového ihriska. 

Luxusný webový portál pre luxusné apartmány

Celkový dizajn portálu sme navrhli tak, aby odzrkadľoval prémiovosť a minimalizmus projektu a jeho prepojenie s okolitou prírodou. Na prezentáciu tohto inteligentného bývania postaveného z kvalitných prírodných materiálov sme vybrali farby v zemitých odtieňoch, aby sme podporili prírodný dizajn webového portálu. 

Interaktívny výber apartmánov

Aby sme zjednodušili cestu návštevníkov na webovom portáli, vytvorili sme interaktívnu mapu celého areálu s jednotlivými apartmánmi. Návštevník si vyberie apartmán, o ktorý má záujem, dostane sa priamo do jeho detailu a následne už len jedným kliknutím postupuje ku kontaktnému formuláru. Celý proces je jednoduchý a rýchly a poskytuje záujemcom všetky potrebné informácie, ktoré potrebujú ku svojmu rozhodnutiu. 

Čo hovorí náš klient

Už sme mali v hlave nejakú predstavu o tom, ako by mal vyzerať webový portál pre náš projekt LuxApartments, no dizajnéri zo spoločnosti Touch4IT tomu dali úplne nový rozmer! Navrhli nám naozaj štýlový a funkčný dizajn webu, ktorý spĺňal všetky naše požiadavky, a ten následne vyvinuli a spustili.  

Ján Ružička CEO v LuxApartments s.r.o.
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.