Web

Rozhodli ste sa svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň a preraziť v internetovom svete? Ponúkame vám kvalitne navrhnuté webové riešenia na mieru - pokročilé biznis systémy, internetové obchody (eshopy) alebo prezentačné webové stránky. Stačí si len vybrať.

Frontend je tá časť webovej aplikácie, ktorú vidí aj bežný užívateľ a dostáva sa s ňou do priamej interakcie. Pri jej tvorbe sa kladie dôraz na správne nastavené užívateľské prostredie (UI) a zabezpečenie dobrej užívateľskej skúsenosti (UX). Hlavným cieľom frontendu je vytvoriť vizuálne čistú, rýchlu a jednoduchú webovú aplikáciu s ľahkým ovládaním. Medzi technológie, ktoré najčastejšie používame pri frontend developmente, patrí React, Angular a Bootstrap.

AngularJS je JavaScriptová knižnica (framework), ktorá je založená na nasledovnom postupe - náš programátor doplní správne kúsky svojho kódu, ktorý je obklopený kódom AngularJS (zabezpečuje, aby to celé fungovalo a držalo pokope). AngularJS je framework, ktorý udrží aj rozrastajúcu sa aplikáciu v medziach spravovateľnosti a uľahčí celkové programovanie.  

React je JavaScriptová knižnica vyvinutá Facebookom a určená na tvorbu užívateľského rozhrania (UI) webovej aplikácie. Ide o prvú knižnicu postavenú na koncepte "functional programming", ktorý vedie k racionálnejšiemu kódu a jednoduchšiemu debugovaniu (odstraňovanie chýb). Jednou z výhod je aj to, že vývojári z Facebooku nadizajnovali React tak, aby sa dal jednoducho integrovať aj do existujúcich projektov.

Prezentačné webové stránky slúžia na prezentovanie seba samého, konkrétnej spoločnosti, špecifického produktu, služby alebo špeciálnych eventov. Pri tvorbe prezentačného webu sa dôraz kladie predovšetkým na grafiku stránky, ktorá by mala byť navrhnutá podľa súčasných trendov s prihliadaním na jednoduchosť ovládania a príťažlivý dizajn.

V posledných rokoch výrazne vzrástla popularita internetového obchodu, čo mnoho jednotlivcov alebo firiem vedie k rozhodnutiu vytvoriť si e-shop. S jeho tvorbou máme dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým ho vieme navrhnúť a vytvoriť presne podľa predstáv klienta. Najčastejšie vytvárame e-shopy postavené na OpenCart, PrestaShop, Drupal E-commerce alebo Wordpress WooCommerce.

Nestačia vám klasické riešenia? Vyskúšajte biznis systémy. Tie sa špecializujú na vysoko funkčné, spoľahlivé a technologicky vyspelé softvérové riešenia navrhované na mieru pre rôzne typy sektorov - pre bankovníctvo, poisťovníctvo, IT sektor a ďalšie. Medzi často zavádzané patrí systém technickej podpory (helpdesk), CRM systém na riadenie vzťahov so zákazníkmi, dochádzkový systém, systémy na riadenie výrobných procesov, systémy na ovládanie hardwaru a mnoho ďalších.