Vernostný systém pre zákazníkov módnej značky GATE

UX UI Prototyp Integrácia CRM
gate fashion brand system
Výzva

Vybudovali sme plne výkonný, efektívny a rýchly informačný systém

Zadanie od klienta znelo jasne – vytvoriť informačný systém, ktorý dokáže v reálnom čase vyhodnocovať postavenie a hodnotu zákazníka a na základe toho mu poskytovať príslušnú zľavu na nákup. Bez ohľadu na to, či zákazník aktuálne nakupuje v kamennej predajni alebo cez internetový obchod značky. Systém má umožniť voľnú tvorbu a priraďovanie rôznych typov benefitov pre konkrétnych klientov alebo skupiny klientov.

Riešenie

Našim vývojárskym riešením bola kvalitná architektúra mikroslužieb, čo znamená, že celý backend sme vyskladali z viacerých „aplikácií“, respektíve modulov ako sú používateľský modul, benefitový modul, transakčný modul a mnohé ďalšie. Nad nimi sme navrhli a vyvinuli integračnú vrstvu, tzv. integračné API rozhranie.

Celý informačný systém (vernostný backend) komunikuje s internetovým obchodom, s ERP systémom klienta, s pokladničným systémom a s nami vyvinutou admin aplikáciou. Komunikáciu medzi jednotlivými systémami sme navrhovali so zámerom, aby si vzájomne dokázali poskytovať a vymieňať dáta v reálnom čase a nedochádzalo k úniku informácií.

Admin aplikácia poskytuje kompletné informácie o zákazníkoch, zákazníckych segmentoch, benefitoch im poskytnutých, o produktoch, obchodoch, transakciách a prebiehajúcich kampaniach zo strany klienta. Módnej spoločnosti GATE to dáva cenný prehľad o všetkom, čo sa týka jej zákazníkov a ich nákupného správania.

Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.