Aplikácia SPPM pre trénerov na manažovanie športového tímu

UX UI iOS Web Šport
sppm ipad app

SPPM je inovatívny softvér prispôsobený na mieru profesionálnym trénerom tímových športov, ktorí chcú efektívne manažovať svojich hráčov a dosahovať tie najlepšie výsledky. Je to unikátne riešenie na plánovanie a riadenie celého tímu a na analyzovanie a vyhodnocovanie výkonov jednotlivých hráčov.

SPPM Planner ako hlavný manažérsky nástroj

SPPM Planner umožňuje správu jednotlivých hráčov (používateľov), ich údajov a tréningových i zápasových výkonov, spolu s možnosťou online komunikácie medzi trénerom a hráčom. Tréner v aplikácii nastavuje plánovanie intenzity zaťaženia tréningových plánov a programov, stanovuje ich cykly, tréningové jednotky a zápasy. Vytvára kompletný tréningový plán, ktorý sa viaže zvlášť na každé jedno tréningové obdobie. Nastavuje ciele a spôsoby ich manažovania a dosahovania. Pre SPPM sme vytvorili brand, ktorý má zosobňovať a spĺňať prvky športu, dynamiky pohybu a celkového rytmu. Kurzíva v logu hovorí o pohybe a samotné elementy poukazujú na Gantov diagram a jednotlivé cykly tréningového plánu.

Pripôsobený pre všetky tímové športy:

Ak by ste mali záujem, môžeme vám podľa potreby doplniť do aplikácie aj ďalšie športy.

SPPM Playbook

SPPM Playbook je iPad aplikácia, ktorú je možné používať samostatne alebo ako jednu z funkcií aplikácie SPPM Planner. Umožňuje trénerovi kresliť taktiky a stratégie na ihrisku a následne si ich prehrať ako animáciu, na základe ktorej každý hráč pochopí svoju úlohu v hre. Nakreslenú taktiku je možné uložiť do svojej knižnice alebo si ju stiahnuť a zdieľať ako PDF súbor.

Aplikácia priamo z hlavy profesionálneho volejbalového trénera

Ivan Hiadlovský je vrcholový tréner volejbalu s dlhoročnými skúsenosťami, prehľadom a víziou, ako by mali technológie pomáhať trénerom a klubom v dosahovaní lepších výsledkov. V projekte SPPM zastáva pozíciu idea makera, ktorý nastavil celý koncept aplikácie z hľadiska jej odborného obsahu a použiteľnosti pre trénerov.

Za projektom SPPM stojí aj spoluzakladateľ spoločnosti ESET

Pán Rudolf Hrubý – ako spoluzakladateľ spoločnosti ESET venujúcej sa počítačovej bezpečnosti – sa po vypočutí nášho podnikateľského zámeru stal investorom projektu SPPM a verí v jeho úspech.

Na fotografii sú naši 3 zakladatelia (Michal, Matej & Richard), ideamaker Ivan Hiadlovský, obchodný partner Juraj Kostický a pán Rudolf Hrubý:

SPPM & Touch4IT tím

Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.