Mobilná aplikácia na evidenciu liekov a kalkuláciu ich cien

UX UI Natívna aplikácia Farmaceutický priemysel
pharm in mobilna aplikacia
Spolupráca

Inovujeme v oblasti farmakoekonomiky a medicíny

Rozbehli sme spoluprácu so spoločnosťou Pharm-In, spol. s r. o., ktorá je priekopníkom v oblasti liekovej politiky. Oslovili nás so žiadosťou o softvérové riešenie, ktoré by bolo užitočnou pomôckou pre ich partnerov - odborníkov z rôznych medicínskych oblastí.

Inovatívne riešenie na prácu s liekmi

Vyvinuli sme natívnu mobilnú aplikáciu umožňujúcu okamžitý prístup ku komplexnej databáze liekov a ich podrobným informáciám, k dátam o vývoji cien a úhrad či ku cenovej kalkulačke liekov.

Vďaka nášmu riešeniu sa urýchľuje celý proces hľadania potrebných liekov a študovania ich údajov, proces identifikovania ceny a jej výpočet.

Detailný prehľad o všetkých liekoch s jednoduchou navigáciou

Dizajn mobilnej aplikácie sme navrhli tak, aby bolo jej ovládanie pre používateľov intuitívne a dokázali sa rýchlo zorientovať v množstve údajov. 

Čo hovorí náš klient

Naša spoločnosť sa dlhodobo zaoberá vývojom aplikácií v oblasti farmácie a pre vývoj svojej prvej mobilnej aplikácie Pharm-In Apps sme chceli mať pri sebe tých najlepších. Vedeli sme, že sa bude jednať o unikátnu aplikáciu, ktorá svojim obsahom a funkcionalitou nemá obdobu na Slovensku, a možno ani v Európe či vo svete. Aplikáciu sme tento rok uviedli do života a musíme skonštatovať, že sme si vybrali správne. Touch4IT je pre nás profesionálny a spoľahlivý partner, ktorý nám navrhol UX/UI a v spolupráci s našim IT tímom naprogramoval užívateľsky príjemnú a plne funkčnú aplikáciu pre oba operačné systémy.

maria bucek psenkova
Mária Bucek Pšenková Riaditeľka v Pharm-In, spol. s.r.o.
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.