Robíme integrácie na rôzne systémy

Nastaviť integrácie jednotlivých systémov je pre nás samozrejmosťou i bežnou prácou. Vďaka veľkému množstvu rozličných systémov, ktoré používate a ktoré má zmysel medzi sebou prepájať, dokážeme zefektívňovať, automatizovať a rozširovať vaše procesy.

ERP systémy

SAP systém

Integráciu na skladové hospodárstvo našich klientov v systéme SAP zabezpečujeme s cieľom zbierať informácie a aktualizovať skladové zásoby v internetovom obchode alebo v iných vnútropodnikových systémoch. 

 

Pre nemeckú spoločnosť Scheidt & Bachmann sme vyvinuli softvér na ovládanie výťahu vo výrobnom sklade, ktorý sa integroval s ich podnikovým SAP systémom. Vďaka tomuto riešenie sa optimalizuje celý logistický proces, skracujú sa manipulačné časy a optimalizujú sa zásoby. 

 

Pre výrobcu čokolády Ferrero vyvíjame softvér integrovaný s ich SAP ERP systémom a s cieľom zabezpečiť vzájomnú synchronizáciu s ich produktovým katalógom.

sap logo
vlastny ERP system

Vlastné interné ERP systémy

Mnohé spoločnosti majú vyvinuté svoje vlastné custom ERP systémy, ktoré si vyžadujú integráciu s ďalšími softvérmi ako napríklad s CRM, vernostným systémom, pokladničným či fakturačným systémom a ďalšími. Navzájom sa prepájajú rozličné systémové riešenia, aby sa zabezpečila výmena dát v reálnom čase a spoločnosť mala k dispozícii všetky potrebné informácie z rôznych oblastí.

Solitea

Pre e-shopové riešenia zabezpečujeme integráciu medzi samotným internetovým obchodom a podnikovým systémom od slovenskej spoločnosti Solitea. Synchronizuje sa tak katalóg produktov, stav skladových zásob, informácie o zákazníckych segmentoch i rôzne ďalšie dáta. 

solitea logo
helios logo

Asseco Helios

Softvérové riešenia z našej dielne sú integrované aj s podnikovým informačným systémom HELIOS od spoločnosti Asseco Solutions určeným pre malé a stredné podniky. Cieľom je zabezpečiť real-time synchronizáciu vnútrofiremných údajov s dátami zo softvéru. 

Ďalšie známe ERP systémy:

V súčasnosti majú firmy na výber z množstva dostupných ERP systémov na správu a koordináciu jednotlivých odvetví a procesov. My vieme zabezpečiť integráciu akéhokoľvek vyvinutého softvéru s dostupným ERP systémom.

erp systemy loga

Platobné brány

Do e-shopových riešení či webových i mobilných aplikácií integrujeme rozličné platobné brány, cez ktoré môže používateľ rýchlo a bezpečne vykonať akúkoľvek platbu a spoločnosť na druhej strane dostáva informáciu o zaplatení, čím sa efektívne automatizuje celý proces nákupu a predaja.

 

Pre používateľov v Nigérii sme vyvinuli mobilnú aplikáciu WAYA na dobíjanie SIM karty kreditom, do ktorej sme integrovali platobnú bránu Paystack umožňujúcu online/offline platby v celej Afrike.

platobne brany loga
loga - app store google play

Nákupy v aplikáciách (In-App Purchases)

Do mobilných a tabletových aplikácií integrujeme aj možnosť nákupov, ktoré sa realizujú priamo cez zariadenie. 

Platobné služby: Apple Pay, Google Pay a Samsung Pay

Do mobilných a webových aplikácií implementujeme možnosť platby prostredníctvom služieb Apple Pay, Google Pay a Samsung Pay. Podporujeme tak digitalizáciu vo svete a všetky jej výhody, ktoré prináša.

loga apple pay google pay samsung pay

Prepravné systémy

V prípade softvérových riešení - ako je internetový obchod, mobilná aplikácia na tvorbu a objednávanie výrobkov či rôznych ďalších - riešime aj integráciu s vybraným prepravným systémom (DHL, FedEx, GLS,....). Vďaka tomu si môžu zákazníci v nákupnom procese vybrať možnosť dodania kuriérom a sledovať svoju zásielku. 

prepravne spolocnosti loga

Systémy na autentifikáciu

Na zaistenie bezpečnosti z hľadiska overenia používateľských prístupov využívame rozličné nástroje a služby, ktoré dokážu zabezpečiť vysokú úroveň ochrany

Pri vývoji softvérového riešenia pre výrobcu čokolády Ferrero pracujeme napríklad s protokolom LDAP (Lightweight Directory Access Protocol), prostredníctvom ktorého dokážeme sledovať a kontrolovať prístup k dátam na serveri. 

systemy na autentifikaciu loga

Komunikačné nástroje

Komunikačné nástroje integrujeme do systémov a aplikácií za účelom spájania sa so zákazníkmi prostredníctvom SMS notifikácií, e-mailov, telefonátov videohovorov. Urýchľuje sa vzájomné prepojenie a komunikácia s používateľmi, ktorí sú viac zastihnuteľní a upozorňovaní napríklad na novinky v systéme (nové funkcie,...), nové produkty, úspešné vykonanie akcie (objednávka, registrácia, rezervácia,...) a ďalšie.   

komunikacne nastroje loga

Fakturačné a pokladničné systémy

Fakturačné systémy

Mnoho firiem dnes už úspešne automatizuje svoje vnútropodnikové procesy, medzi ktoré patrí aj faktúrácia. Využívajú rozličné fakturačné systémy, ktoré je potrebné prepájať s ich ERP systémom, pokladničným systémom, internetovým obchodom i rôznymi inými aplikáciami, ktoré používajú. 

fakturacne systemy loga
pokladnicne systemy loga

Pokladničné systémy

Počítačové pokladničné systémy (POS) sú dnes implementované v malých obchodoch a reštauráciách, ako aj vo veľkých prevádzkach a v sieti obchodných reťazcov. Integrácia týchto systémov s inými používanými systémami vo firme sa vykonáva za účelom implementácie vernostných systémov, detekcie rozličných pochybných transakcií, práce s analýzou dát a podobne. 

Pri implementácii virtuálnej pokladne zabezpečujeme ochranu pred neoprávnenými zásahmi a dodržujeme všetky potrebné právne predpisy. Za týmto účelom sme riešili viacero implementácií, napríklad implementáciu Fiskaltrust-u uznávaného a platného v Rakúsku.

fiskaltrust logo

Marketingové nástroje

MailChimp

E-mailovú platformu MailChimp integrujeme s webovými formulármi, cez ktoré sa zbierajú e-mailové adresy (a iné vybrané kontaktné údaje) s cieľom oslovovať prihlásených záujemcov prostredníctvom informačných e-mailov a reklamných newslettrov. 

mailchimp logo
Exponea logo

Exponea

Analytický nástroj Exponea sa integruje do softvéru za účelom zbierania a analýzy získaných dát, sledovania a predikovania správania sa používateľov a oslovovania ich v tej navhodnejší okamih. 

Google nástroje

Pri mnohých projektoch sme riešili aj integráciu ich webovej či mobilnej aplikácie s Google nástrojmi ako Google Analytics (na analyzovanie správania sa návštevníkov na webovej stránke), Google AdSense (pre reklamu na internetových stránkach) a Google Search Console (na meranie návštevnosti a výkonnosti webovej stránky).

google nastroje loga
Hubspot logo

HubSpot

S komplexnou marketingovou a sales platformou HubSpot pracujeme nielen my sami v našej spoločnosti Touch4IT, ale už aj pre mnohých našich klientov sme riešili integráciu na ich interné systémy. Zabezpečili sme tak efektívny prenos a synchronizáciu dát medzi viacerými oddeleniami vo firme.

Špecifické systémy

SKIDATA

Pri vývoji softvérového riešenia pre lyžiarske strediská sme riešili aj integráciu s informačným systémom SKIDATA určeného na manažment a správu prístupov, lístov a návštevníkov stredísk. 

skidata logo
realpad logo

REALPAD

Pre našich klientov z oblasti nehnuteľností riešime pravidelne integráciu ich webového portálu s nástrojom REALPAD umožňujúcim evidenciu a správu ich jednotiek (nehnuteľností) a zákazníkov.

Axess

Zabezpečili sme integráciu nami vyvinutého softvéru na predaj lístkov s hadvérovým zariadením od spoločnosti Axess umiestneným v lyžiarskom stredisku. 

axess logo png

Máte záujem o diskusiu na tému integrácie?