Aplikácia s rozšírenou realitou na preskúmanie udržateľného mini domu

UI iOS Android Inteligentný dom Cestovanie
ecocapsule picture
Výzva

Optimalizácia 3D modelu a vývoj AR aplikácie

Slovenský inovátorský tím stojaci za startupom Ecocapsule nás oslovil s jasnou víziou a potrebou – mnoho ich potenciálnych klientov si nevie predstaviť, ako by vyzerala ecocapsule na ich pozemku alebo ako je to v jej vnútri. Potrebovali realitu, v ktorej by si toto všetko mohli prezrieť a získať reálnu predstavu.

Riešenie

Od klienta sme obdržali výrobný 3D model ecocapsule, ktorý sme museli vo veľkej miere optimalizovať a prispôsobiť ho na technológiu rozšírenej reality.

Po optimalizácii 3D modelu sme sa pustili do vývoja mobilnej aplikácie umožňujúcej zobrazenie modelu na AR markeri alebo vo skutočnej veľkosti v reálnom prostredí. Vďaka technológii rozšírenej reality si cez mobilné zariadenia môžete pozrieť umiestnenie ecocapsule na vašej záhrade, v meste či na akomkoľvek inom mieste, kde by ste si ju chceli predstaviť.

Aplikácia umožňuje prierez ecocapsule, čím vám poskytuje náhľad do celého jej interiéru a ukazuje, ako v nej fungujú jednotlivé objekty (posteľ, záchod,...).

Čo hovoria naši klienti

Úplne sme sa zladili! Ako inovatívny startup sme hľadali inovatívny software house, s ktorým sa dokonale zladíme a vytvorí nám skvelé softvérové riešenia. A to sa aj stalo!

katarina cabakova
Katarína Čabáková co-CEO v spoločnosti Ecocapsule
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.