Inovatívny softvér prispôsobený na mieru pre zubárov

UX UI iOS Android Zubné lekárstvo
diplomat dental app
Príbeh klienta

Modernizovali sme najvyššiu radu zubárskych kresiel od svetového dodávateľa

Slovenský výrobca stomatologických kresiel Diplomat Dental dodávajúci svoje výrobky do celého sveta nás oslovil so žiadosťou o vývoj softvéru na ovládanie zubnej súpravy. Aplikácia mala nahradiť pôvodný ovládací panel a priniesť do oblasti niečo nové a inovatívne. Niečo, čo by dokázalo zjednotiť ovládacie prvky pre doktorov a zlepšiť ich každodennú prácu.

Skúmali sme všetky požiadavky, ktoré musí softvér spĺňať, aby sme sa správne rozhodli pri výbere medzi multiplatformovým prístupom k vývoju a natívnym vývojom. Nakoniec sme sa rozhodli pre natívnu aplikáciu s tým zámerom, že sme chceli minimalizovať množstvo duplicitného kódu a vyťažiť z daných technológií na miestach, kde sú silné. Základom architektúry je knižnica napísaná v programovacom jazyku Rust, ktorý poskytuje vysokú rýchlosť, bezpečnú správu pamäte a viac flexibility do budúcnosti.

Diplomat flow

Naprogramovaná knižnica v Ruste manažuje celý custom protokol medzi zubnou súpravou a aplikáciou, t.j. riadi celú ich komunikáciu. Okrem toho vyvinutý softvér komunikuje aj s admin rozhraním a je synchronizovaný s klientovým vnútropodnikovým informačným systémom (ERP).

Pre klienta sme vytvorili aplikáciu s kvalitnou softvérovou architektúrou, prostredníctvom ktorej dokážu zubári nielen ovládať kompletnú zubársku súpravu, ale aj nastavovať jej mikromotory, konfigurovať jej parametre, nastavovať si funkcie nožného ovládača a ukladať preferencie jednotlivých pacientov.

Čo naši klienti hovoria

Pravidelné stretnutia a konzultácie s Touch4IT tímom stáli za to! Vďaka nim sme spoločne vytvorili inovatívny softvér, ktorý v oblasti stomatológie nemá konkurenciu.

Tomas Nerad
Tomáš Nerad CEO v spoločnosti Diplomat Dental
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.