Aplikácia s rozšírenou realitou na prezentáciu 3D modelov zubárskych kresiel

UX UI Natívna aplikácia AR Zubné lekárstvo
diplomat dental AR app

Inovatívny nástroj na podporu predaja zubárskych súprav

Slovenský výrobca stomatologických kresiel Diplomat Dental nás po predchádzajúcej úspešnej spolupráci oslovil s novou žiadosťou - vytvoriť nástroj, prostredníctvom ktorého by dokázali lepšie odprezentovať svoje produkty a zvýšiť ich predajnosť.

Vlastný virtuálny showroom pre každého zubára

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu s technológiou rozšírenej reality, pomocou ktorej si môžu zákazníci vyberať zubárske súpravy podľa typov a farebnosti. Tie si potom vedia umiestniť v reálnom priestore svojej ambulancie a posúdiť, či sa im zvolená kombinácia hodí do interiéru. Každý klient má tak svoj vlastný virtuálny showroom, ktorý je plne prispôsobený jeho špecifickým podmienkam.

Čo hovorí náš klient

So spoločnosťou Touch4IT spolupracujeme už dlhšiu dobu a tak už vieme, že od nich môžeme očakávať zodpovedný prístup a kvalitné výstupy dodané vždy načas. Bolo vidieť, že s AR technológiou už majú skúsenosti a vďaka tomu nám vyvinuli riešenie, ktoré je naozaj unikátne a najmä užitočné pri predaji.

tomas nerad ceo diplomat dental
Tomáš Nerad CEO v spoločnosti Diplomat Dental
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.