Inovatívna aplikácia Mobilná chyžná pre hotelových manažérov a chyžné

UX UI Natívna aplikácia Android Hotelový manažment
asseco solutions mobilna chyzna
O klientovi

Spolupráca s významným producentom systémov

Spoločnosť Asseco Solutions, a.s. je producentom efektívnych informačných systémov na európskom trhu, ktoré sú využívané v malých, stredných i veľkých podnikoch. Je súčasťou Asseco GROUP pôsobiacej vo viac ako 50 krajinách sveta a s obrovským množstvom rôznych zákazníkov. 

Softvérové riešenie aplikovateľné do hotelového prostredia

Spoločnosť Asseco Solutions nás - na základe úspešnej predchádzajúcej spolupráce - oslovila s novým projektom pre ubytovacie zariadenia. Mobilná aplikácia je určená na komunikáciu medzi recepciou, chyžnými a údržbou hotela, prostredníctvom ktorej dostávajú aktuálne informácie o stave upratania či údržby izby s konkrétnym zoznamom úloh. Aplikácia prináša lepšie výsledky pri manažovaní všetkých úloh a zvyšovaní efektivity práce.

Čistý dizajn & intuitívne ovládanie aplikácie

UX/UI dizajn aplikácie sme navrhli tak, aby bolo jej ovládanie pre personál čo najjednoduchšie a najintuitívnejšie. Aplikácia sa má stať ich každodenným pomocníkom, ktorý ich pri práci nezaťažuje, ale naopak ju urýchľuje a zefektívňuje.

Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.