UX/UI dizajn prototypovanie


Dizajn vyvíjaného softvéru navrhujeme tak, aby sme dosiahli čo najlepšiu používateľskú skúsenosť. Vytvoriť príťažlivý UX dizajn a správnu architektúru používateľského rozhrania pre CRM systém, webovú stránku či mobilnú aplikáciu si vyžaduje dobrú znalosť cieľového používateľa a UX/UI princípov. V rámci dizajnu vytvárame pre klienta aj prototyp softvéru, ktorý vyzerá a správa sa veľmi podobne ako reálny softvér. Je to skvelé riešenie, ktoré pomáha developerom pri samotnom vývoji a tým šetrí čas a znižuje náklady. 

Vývoj webových & mobilných aplikácií


Našim klientom ponúkame aj tvorbu prezentačných webových stránok, vývoj internetového obchodu (e-shopu) či vývoj kompletnej mobilnej aplikácie pre akúkoľvek oblasť podnikania. Máme za sebou už množstvo spoluprác z rôznych odvetví a vďaka tomu vieme, ako vytvoriť aplikáciu presne podľa potrieb cieľového trhu. 

Vývoj softvéru na mieru


Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v IT dokážeme klientom navrhnúť kompletné technologické riešenie na mieru, ktoré vedie k optimalizácii ich interných procesov či skvalitneniu vzťahov so zákazníkmi. Prinášame im tak inovácie, vďaka ktorým získavajú pridanú hodnotu a výhodu voči konkurencii.  

Virtuálna & rozšírená realita


Pod našou strechou máme aj špecialistov na 3D modelovanie a prácu s virtuálnou (VR) i rozšírenou (AR) realitou. Obe tieto technológie dnes nachádzajú uplatnenie nielen vo sfére zábavy, ale aj na poli užitočnosti. Je možné ich napríklad využiť na navigáciu alebo do pracovného prostredia na zobrazovanie informácií o objektoch v reálnom prostredí. 

Umelá inteligencia


Umelá inteligencia je v súčasnosti jednou z top technológií na trhu, a preto našim klientom ponúkame aj možnosť vývoja inteligentného programu či nástroja, ktorý pracuje s obrovskými dátami a strojovým učením. Ide o tvorbu chatbotov, digitálnych asistentov či rôznych iných chatových aplikácií, ktoré dokážu komunikovať so zákazníkmi a ponúkať im riešenia presne podľa ich potrieb. 

Blockchain technológia


Blockchain je revolučnou technológiou, ktorá nachádza uplatnenie prakticky v každej sfére – od každodenných činností až po zložitejšie operácie vo vládnych i výskumných inštitúciách. Aj my už máme za sebou niekoľko blockchainových projektov, ktoré sa venujú kryptomenám a ich vývoju. 

Mali by ste záujem s nami spolupracovať?


Neváhajte a napíšte nám na e-mail: hi@touch4it.com. Môžeme si dohodnúť osobné stretnutie pri káve a porozprávať sa o možnostiach, ktoré vám vieme ponúknuť.