Vytvárame dizajn. Vyvíjame softvér. Dodávame riešenia.

touch4it software house

01

Špecifikácia

K našim klientom sa správame ako ku partnerom. Spoločne s nimi navrhujeme a definujeme celý produkt až do posledného detailu a vytvárame inovatívne riešenia s pridanou hodnotou.

02

Dizajn

Dodržiavaním správnych UX & UI princípov a strategického myslenia vytvárame intuitívny a príťažlivý dizajn digitálnych produktov. Pracujeme nepretržite, aby bola skúsenosť používateľov s dizajnom čo najlepšia.

03

Vývoj

Naši developeri vyvíjajú stabilné, škálovateľné a vysoko výkonné systémy, webové stránky a mobilné aplikácie pre platformy iOS i Android. Vytvárajú digitálne produkty podľa najnovších trendov a požiadaviek. Vytvárajú riešenia budúcnosti.

04

QA & Testovanie

Po fáze vývoja prechádzame každý jeden riadok kódu, každý jeden pixel na obrazovke a celú interakciu s produktom, aby sme dosiahli čo najvyššiu úroveň. Dbáme na to, aby boli všetky vaše očakávania naplnené.

Robíme:

  • Revízia kódu

  • Unit testy

  • Penetračné testovanie

  • Funkčné testovanie

  • Výkon. testovanie

  • Údržba softvéru

Pracujeme s najpokročilejšími technológiami

#Android

#Angular

#AWS

#Docker

#Drupal

#IOS

#Java

#Kotlin

#NodeJS

#PHP

#React

#ReactNative

#Swift

Inovácie v odvetviach

Pracujeme na mnohých medzinárodných projektoch v rôznych oblastiach. Vďaka našim skúsenostiam vytvoríme inovatívne riešenia pre každý biznis.

Dohodnite si s nami video hovor

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.