Vytvárame dizajn. Vyvíjame softvér. Dodávame riešenia.

01

Špecifikácia

K našim klientom sa správame ako ku partnerom. Spoločne s nimi navrhujeme a definujeme celý produkt až do posledného detailu a vytvárame inovatívne riešenia s pridanou hodnotou.

02

Dizajn

Dodržiavaním správnych UX & UI princípov a strategického myslenia vytvárame intuitívny a príťažlivý dizajn digitálnych produktov. Pracujeme nepretržite, aby bola skúsenosť používateľov s dizajnom čo najlepšia.

03

Vývoj

Naši developeri vyvíjajú stabilné, škálovateľné a vysoko výkonné systémy, webové stránky a mobilné aplikácie pre platformy iOS i Android. Vytvárajú digitálne produkty podľa najnovších trendov a požiadaviek. Vytvárajú riešenia budúcnosti.

04

Testovanie & Support

Po fáze vývoja prechádzame každý jeden riadok kódu, každý jeden pixel na obrazovke a celú interakciu s produktom, aby sme dosiahli čo najvyššiu úroveň. Dbáme na to, aby boli všetky vaše očakávania naplnené.

Robíme:
  • Revízia kódu
  • Unit testy
  • Penetračné testovanie
  • Funkčné testovanie
  • Výkon. testovanie
  • Údržba softvéru

Inovácie v odvetviach

Pracujeme na mnohých medzinárodných projektoch v rôznych oblastiach. Vďaka našim skúsenostiam vytvoríme inovatívne riešenia pre každý biznis.

Produkty a integrácie

Naše produkty

Pracujeme aj na vlastných digitálnych produktoch. Pri ich vývoji vždy myslíme na napĺňanie potrieb zákazníkov a dosahovanie jedinečného zážitku z ich používania.

Integrácie na rôzne systémy

Nastaviť integrácie jednotlivých systémov je pre nás samozrejmosťou i bežnou prácou. Vďaka tomu dokážeme zefektívňovať, automatizovať a rozširovať vaše firemné procesy.

Pracujeme s najpokročilejšími technológiami

#Android
#Angular
#AWS
#Docker
#Drupal
#IOS
#Java
#Kotlin
#NodeJS
#PHP
#React
#ReactNative
#Swift
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.