False
televízia ta3

Aplikácia prinášajúca novinky z domova i zahraničia

Pre televíziu TA3 sme vyvinuli novú mobilnú aplikáciu fungujúcu na platformách iOS aj Android, ktorá používateľom poskytuje neustály prísun vždy aktuálnych informácií. Pri jej tvorbe sme kládli dôraz na jednoduchú navigáciu a rýchlu orientáciu, aby sme dosiahli dobrú používateľskú skúsenosť a vysokú lojalitu v podobe vracajúcich sa návštev do aplikácie.

TA3 je súkromná televízna stanica, ktorá poskytuje domáce i zahraničné spravodajstvo, rieši ekonomické, regionálne i športové témy, zaoberá sa kultúrou a politickou publicistikou. Reportáže na aktuálne témy sú postavené na objektivite a relevantných informáciách.

Pre televíziu TA3 sme vyvinuli novú mobilnú aplikáciu fungujúcu na platformách iOS aj Android, vďaka ktorej budete stále informovaní. V aplikácií si môžete prezerať články v jednotlivých kategóriách, zdieľať ich na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter) alebo cez e-mail a prehrávať videá (live, YouTube,...). Nie je nutná žiadna registrácia. Takisto si môžete vyfiltrovať iba tie kategórie, ktoré vás naozaj zaujímajú.    

Vyvíjať mobilnú aplikáciu pre známu televíziu TA3 je pre nás veľkou skúsenosťou a potešením. V budúcnosti plánujeme aplikáciu ešte ďalej vylepšovať a dopĺňať nové funkcie.

Services provided

Na každom projekte pracujeme dôkladne a s použitím rôznych poznatkov a technológií. V tomto projekte sme sa venovali: