False
Memoti.com by Touch4IT

Aplikácia Memoti.com na tvorbu originálnych fotokníh

Aplikácia, ktorá dá vaše obľúbené spomienky na jedno miesto. Aplikácia Memoti.com premení vaše fotografie z mobilu na unikátny spomienkový foto produkt, ktorý bude robiť radosť vám alebo ako darček aj radosť vašim blízkym.

Úloha

Našou úlohou bolo vytvoriť multifunkčnú aplikáciu, ktorá umožní vytváranie fotokníh (a iných foto produktov) vo vybraných formátoch a zjednoduší i proces vytvárania online objednávok.

Riešenie

Výsledkom projektu je kvalitná mobilná aplikácia a komplexný server v pozadí. Mobilná aplikácia krok po kroku sprevádza užívateľa procesom vytvárania foto produktu. Ide o výber obrázkov z viacerých zdrojov, pridávanie textov, aplikovanie filtrov a výber layoutov. Po uskutočnení týchto krokov aplikácia kontaktuje server a odošle produkt do tlače - bez ďalšieho nutného zásahu zadávateľa objednávky.

Kľúčové funkcie

Aplikácia umožňuje vytvárať foto produkt na základe vstupov zadaných užívateľom, pričom má na výber z viacerých formátov (fotozošit, fotokniha - tvrdá aj mäkká väzba, kalendár, obraz a plagát). Obrázky je možné pridávať z viacerých zdrojov (vytvorenie novej fotky, výber z albumu na mobilnom zariadení, Google photos,...). 

Komplexný systém v pozadí

Server udržuje informácie o stave objednávky, spracováva platby kartami, pripravuje podklady pre výrobu, notifikuje zákazníka o zmene stavu objednávky. Zabezpečuje integráciu na systémy prepravných spoločností, automatizuje proces logistiky a urýchľuje tak dodanie produktov k zákazníkom.

Originálne typy fotodarčekov

Vyberte tie najkrajšie spomienky a vytvorte z nich fotozošit, knihu, kalendár, obraz alebo plagát. Osoba, ktorej to podarujete, bude určite nadšená!

Vaše fotografie 

Možnosť použiť fotografie zo zariadenia, tie, ktoré sú uložené na iCloud alebo Google Photos, alebo ich priamo odfotiť.

Multi-select

V Memoti.com je možné vybrať viacero fotografií naraz a potom vám ich aplikácia automaticky vloží do preddefinovaných schém. Je to veľmi rýchle a jednoduché.

Offline tvorba a riadenie

Všetky svoje fotoprodukty, objednávky a nákupný košík môžete riadiť aj bez internetu (offline). Ten budete potrebovať iba pri záverečnom odosielaní finálnej objednávky.

Úprava fotografií priamo v aplikácií

Pri tvorbe fotodarčeka si tvoríte jednotlivé strany podľa šablón, môžete tiež používať rôzne fonty a farby, pridávať fotografiám rôzne filtre, orezávať ich a mnoho ďalšieho. Aplikácia tiež detekuje rozlíšenie fotky a upozorňuje na to, ak je nekvalitná.

Platba kartou

Môžete zaplatiť debetnou alebo kreditnou kartou pri odoslaní objednávky - priamo zo svojho mobilu.

Doručenie domov

Vaše vytvorené fotoprodukty budú vytlačené na profesionálnej tlačiarni a doručené kuriérom priamo k vám domov.

Vyvíjame aj vlastné projekty

Tento projekt vznikol v spolupráci s našim partnerom:

Tomasom Tkacom, Founderom Copy.sk.

Práca na jednotlivých fázach projektu prebiehala v úzkej spolupráci aj s pracovníkmi tlače a tým je celý systém dokonale prispôsobený aj pre nich. 

 

Copy.sk

Services provided

  

Na každom projekte pracujeme dôkladne a s použitím rôznych poznatkov a technológií. V tomto projekte sme sa venovali: