Budujeme kvalitný softvér na mieru

Scroll
Inovatívne riešenia

Vybrali sme pre vás niekoľko ukážok z našich viac ako 160 ukončených projektov:

diplomat dental

Pre slovenského výrobcu stomatologických kresiel Diplomat Dental sme vybudovali kompletné technologické riešenie v podobe aplikácie určenej na ovládanie zubárskeho kresla. Tento softvér prinesie vyššiu efektívnosť pre zubárov, lepšiu optimalizáciu ich práce a rýchlejšie nastavenie a vyberanie preferencií pri konkrétnom pacientovi.

Softvér prispôsobený požiadavkám zubárov
asseco solutions app

Spoločnosť Asseco Solutions nás - na základe úspešnej predchádzajúcej spolupráce - oslovila s novým projektom pre ubytovacie zariadenia. Vyvinuli sme inovatívnu mobilnú aplikáciu, vrátane kompletného UX&UI dizajnu, ktorá je veľkou pomocou pre všetky chyžné a opravárov v hoteloch, penziónoch i iných ubytovaniach. 

Inovatívna aplikácia pre hotelových manažérov i chyžné
eurovea riverside

Stojíme za online prezentáciou projektu Eurovea Riverside v podobe vývoja dizajnérskeho webového portálu. Celý UX/UI dizajn sme navrhli tak, aby bol vizuálnym stelesnením architektúry projektu a odzrkadľoval jej spojenie s plynúcou hladinou Dunaja. 

Webový portál developerského projektu Eurovea Riverside
eurovea tower

Pre developerskú spoločnosť J&T REAL ESTATE sme vyvinuli nový webový portál pre dlho očakávaný projekt Eurovea Tower. Ide o vôbec prvý mrakodrap na Slovensku, ktorý sa bude týčiť pri behu Dunaja a nahliadať na novú mestskú štvrť Eurovea City.

Portál pre prvý slovenský mrakodrap Eurovea Tower
smopaj

Vytvorením natívnej mobilnej aplikácie pre múzeum SMOPAJ sme prispeli k digitalizácií edukačného procesu a k zjednodušeniu a zefektívneniu samotného učenia. Vyvinuli sme platformu, na ktorej správcovia obsahu (múzeum) nahrávajú a spravujú všetky študijné materiály, učitelia vytvárajú zadania pre študentov a študenti sa vzdelávajú interaktívnou a zábavnou formou. ​​​​

Edukačná mobilná aplikácia SMOPAJ pre učiteľov i žiakov
sppm

V spolupráci s profesionálnym volejbalovým trénerom Ivanom Hiadlovským sme vytvorili manažérsky nástroj SPPM určený do rúk profesionálnym trénerom. V aplikácií sa vedie administratíva všetkých hráčov a tímu, stanovujú sa dlhodobé i krátkodobé ciele, vytvárajú sa tréningové plány pre jednotlivé cykly a načrtáva sa stratégia na ihrisku.

Softvér SPPM pre trénerov na manažovanie tímu
hot coffee game

Hra Hot Coffee bola vyvíjaná v spolupráci s profesionálnymi hernými dizajnérmi, ktorí si dali záležať na vymyslení pútavého príbehu a vytvorení príťažlivého a čistého UX/UI dizajnu. Výzvou pre nás bolo naprogramovať hru tak, aby sa hráč nenudil a mal záujem hrať ďalej a odomykať nové príbehy.

Mobilná hra Hot Coffee s pútavým príbehom
wustenrot

Wüstenrot poisťovňa je jedným z našich cenných klientov, pre ktorého sme navrhli kompletný UX/UI dizajn ich internej mobilnej aplikácie a vytvorili klikateľný prototyp na otestovanie používateľskej skúsenosti. S cieľom dosiahnuť pre používateľov kvalitný zážitok sme zvolili známu farebnú kombináciu brandu, jednoduchú navigáciu a intuitívne umiestnenie prvkov. ​​​​​​

Dizajnový prototyp aplikácie pre Wüstenrot poisťovňu
JTRE

Predstaviteľov spoločnosti J&T Real Estate sme sa pýtali, čo požadujú a očakávajú, a potom sme spolu s nimi zostavili zadanie na novú webovú stránku. Tú sme navrhli s dôrazom na čisté línie, moderný dizajn a prehľadné textové bloky. Nechali sme vyniknúť krásu ich projektov v obrázkoch a zabezpečili ich rozlíšenie v čo najvyššej kvalite a pri efektívne rýchlom načítaní stránky. 

 

 

Webová stránka na mieru pre developera nehnuteľností
ta3 televizia

Pre televíziu TA3 sme vyvinuli novú mobilnú aplikáciu fungujúcu na platformách iOS aj Android, ktorá používateľom poskytuje neustály prísun vždy aktuálnych informácií. Pri jej tvorbe sme kládli dôraz na jednoduchú navigáciu a rýchlu orientáciu, aby sme dosiahli dobrú používateľskú skúsenosť a vysokú lojalitu v podobe vracajúcich sa návštev do aplikácie.  

Aplikácia prinášajúca novinky z domova i zahraničia
Názov
CRM / Vernostné / HR systémy

Dizajnujeme a vyvíjame komplexné systémy na mieru, ktoré zjednodušujú procesy klientov, zvyšujú ich produktivitu a šetria ich čas i peniaze.

gate logo

Vernostný systém pre zákazníkov značky GATE

Po dizajnovej i funkčnej stránke sme vytvorili komplexný softvér prispôsobený potrebám klienta i jeho zákazníkov, ktorý je prepojený aj s ich interným ERP systémom.

palmhr logo

Systém riadenia ľudských zdrojov pre Saudskú Arábiu

Špecifikovali a vyvinuli sme intuitívne & cloudové riešenie PalmHR určené pre malé a stredné podniky, ktoré zefektívňuje proces plánovania a manažovania ľudí vo firme.

alcasys logo 1

Dizajnový prototyp webovej aplikácie WebGAD

S dôrazom na jednoduchú navigáciu a používanie sme navrhli nový dizajn WebGAD aplikácie, ktorá pomáha manažérom kontaktných centier pri spracovávaní všetkých interakcií.

pricewise logo

CRM systém na riadenie vzťahov so zákazníkmi

Na základe požiadaviek predstaviteľov spoločnosti Pricewise sme im navrhli a vytvorili kompletný CRM systém s funkciami, ktoré do bodky spĺňajú ich predstavy.

atrios logo grey

CRM systém ADIS na sledovanie dochádzky zamestnancov

Pre spoločnosť ATRIOS sme vyvinuli informačný systém na monitorovanie dochádzky a evidenciu projektov, ktorý je primárne určený pre stredne veľké firmy so zameraním na architektúru.

Názov
Audit informačných systémov

Pri audite preverujeme všetky oblasti systému zahŕňajúce hardvér, softvér, systém zabezpečenia, organizáciu práce s informáciami a správu dokumentov. 

transfer service logo

Audit prepravného systému Transfer Service

Pre službu Transfer Service spadajúcu pod spoločnosť Carsen sme vykonali audit ich aktuálneho systému, jeho nasadenie na naše prostredie a návrh nového riešenia.

tatry mountain resort logo

Audit informačného systému GOPASS

Pre spoločnosť Tatry Mountain Resort (TMR) sme vykonali kompletný audit systému GOPASS určeného primárne na predaj skipasov vo 7 veľkých lyžiarskych strediskách.

hopin logo grey

Audit informačného systému pre HOPIN

Pre najväčšiu taxi službu HOPIN pôsobiacu na slovenskom, českom, ukrajinskom i slovinskom trhu sme vykonali audit z procesného i technologického hľadiska.

Názov
Riešenia na mieru

Na prvých stretnutiach s klientami vždy diskutujeme o tom, čo potrebujú zlepšiť a pomáhame im definovať riešenia, ktoré im to prinesú.

knowspot logo

Vývoj aplikácie na komunikáciu s wifi hotspotom

KnowSpot platforma predstavuje komplexný súbor technických riešení, ktoré umožňujú používateľom prijímať, vytvárať a distribuovať obsah na základe lokality cieľovej skupiny.

orange logo

Interaktívna hra SpyCamp s použitím iBeaconov

Hra SpyCamp má podobu mobilnej aplikácie založenej na technológii iBeacon, ktorá využíva vašu polohu v hre. Aplikácia dokáže čítať dáta v okolí a na základe toho posielať informácie. 

asseco solutions logo

UX/UI dizajn aplikácie rozširujúcej systém Asseco HOREC

Pre jedného z najväčších producentov podnikových informačných systémov - Asseco Solutions - sme vypracovali kompletné dizajnové riešenie aplikácie pre hotelových manažérov.

kasys logo

Vývoj webovej aplikácie integrovanej so systémom SAP

Pre potreby zákazníkov spoločnosti KASYS sme vyvinuli webovú aplikáciu využívajúcu funkcie hardvérového zariadenia Hanel Lean Lift a integrovali ju so systémom SAP.

erste group it logo

Tvorba softvéru a hardvérového zariadenia na šetrenie peňazí

Pre spoločnosť Erste Group IT sme vyvinuli inovatívne softvérové riešenie v spojení s hardvérovým zariadením zamerané na šetrenie peňazí.  

skillandia logo

Nový dizajn systému a tvorba prezentačnej stránky

Pre vzdelávaciu platformu Skillandia sme vytvorili nový UX/UI dizajn s cieľom priniesť používateľom radosť z učenia sa a zdieľania vedomostí.

seesame logo

Vývoj chatbota na odhaľovanie falošných správ

Pre autora projektu - spoločnosť Seesame - sme vyvinuli prvého FB Messenger bota s menom "Checkbot", ktorý dokáže posúdiť falošnosť textu alebo článku, o ktorom máte pochybnosti.

d-table logo

Vývoj interaktívneho 3D konfigurátora pre dotykový stôl

Stojíme za vývojom inovatívnej aplikácie pre dotykový dizajnérsky stôl D-Table, ktorá je určená na konfiguráciu 3D modelu Maserati automobilu.

pss logo

Vývoj one-page stránky na účely marketingovej kampane

Pre Prvú stavebnú sporiteľňu sme vyvinuli jednoduchú stránku určenú pre záujemcov o pozíciu obchodného zástupcu. Stránka ich prevádza základnými informáciami a na konci ich vedie ku želanej akcii.

Názov
Certifikáty

Ceníme si každý jeden certifikát, členstvo i príležitosť, ktorá nám dáva možnosť napredovať, využívať svoje skúsenosti a získavať nové znalosti.

ungm logo

Sme oficiálnym vendorom pre OSN v oblasti tvorby aplikácií

viber logo

Sme certifikovaným partnerom pre vývoj chatbotov na SK trhu

amcham logo

Sme oficiálnym členom Americkej obchodnej komory v SR

Od startupov až po veľkých hráčov.

Naši klienti v nás veria.