Budujeme kvalitný softvér na mieru

Scroll
Inovatívne riešenia

Vybrali sme pre vás niekoľko ukážok z našich viac ako 160 ukončených projektov:

Názov
CRM / Vernostné / HR systémy

Dizajnujeme a vyvíjame komplexné systémy na mieru, ktoré zjednodušujú procesy klientov, zvyšujú ich produktivitu a šetria ich čas i peniaze.

gate logo

Vernostný systém pre zákazníkov značky GATE

Po dizajnovej i funkčnej stránke sme vytvorili komplexný softvér prispôsobený potrebám klienta i jeho zákazníkov, ktorý je prepojený aj s ich interným ERP systémom.

pricewise logo

CRM systém na riadenie vzťahov so zákazníkmi

Na základe požiadaviek predstaviteľov spoločnosti Pricewise sme im navrhli a vytvorili kompletný CRM systém s funkciami, ktoré do bodky spĺňajú ich predstavy.

palmhr logo

Systém riadenia ľudských zdrojov pre Saudskú Arábiu

Špecifikovali a vyvinuli sme intuitívne & cloudové riešenie PalmHR určené pre malé a stredné podniky, ktoré zefektívňuje proces plánovania a manažovania ľudí vo firme.

alcasys logo 1

Dizajnový prototyp webovej aplikácie WebGAD

S dôrazom na jednoduchú navigáciu a používanie sme navrhli nový dizajn WebGAD aplikácie, ktorá pomáha manažérom kontaktných centier pri spracovávaní všetkých interakcií.

atrios logo grey

CRM systém ADIS na sledovanie dochádzky zamestnancov

Pre spoločnosť ATRIOS sme vyvinuli informačný systém na monitorovanie dochádzky a evidenciu projektov, ktorý je primárne určený pre stredne veľké firmy so zameraním na architektúru.

Názov
Audit informačných systémov

Pri audite preverujeme všetky oblasti systému zahŕňajúce hardvér, softvér, systém zabezpečenia, organizáciu práce s informáciami a správu dokumentov. 

transfer service logo

Audit prepravného systému Transfer Service

Pre službu Transfer Service spadajúcu pod spoločnosť Carsen sme vykonali audit ich aktuálneho systému, jeho nasadenie na naše prostredie a návrh nového riešenia.

tmr logo

Audit informačného systému GOPASS

Pre spoločnosť Tatry Mountain Resort (TMR) sme vykonali kompletný audit programu GOPASS určeného primárne na predaj skipasov vo 7 veľkých lyžiarskych strediskách.

hopin logo grey

Audit informačného systému pre HOPIN

Pre najväčšiu taxi službu HOPIN pôsobiacu na slovenskom, českom, ukrajinskom i slovinskom trhu sme vykonali audit z procesného i technologického hľadiska.

Názov
Riešenia na mieru

Na prvých stretnutiach s klientami vždy diskutujeme o tom, čo potrebujú zlepšiť a pomáhame im definovať riešenia, ktoré im to prinesú.

knowspot logo

Vývoj aplikácie na komunikáciu s wifi hotspotom

KnowSpot platforma predstavuje komplexný súbor technických riešení, ktoré umožňujú používateľom prijímať, vytvárať a distribuovať obsah na základe lokality cieľovej skupiny.

orange grey logo

Interaktívna hra SpyCamp s použitím iBeaconov

Hra SpyCamp má podobu mobilnej aplikácie založenej na technológii iBeacon, ktorá využíva vašu polohu v hre. Aplikácia dokáže čítať dáta v okolí a na základe toho posielať informácie. 

asseco logo

UX/UI dizajn aplikácie rozširujúcej systém Asseco HOREC

Pre jedného z najväčších producentov podnikových informačných systémov - Asseco Solutions - sme vypracovali kompletné dizajnové riešenie aplikácie pre hotelových manažérov.

kasys grey logo

Vývoj webovej aplikácie integrovanej so systémom SAP

Pre potreby zákazníkov spoločnosti KASYS sme vyvinuli webovú aplikáciu využívajúcu funkcie hardvérového zariadenia Hanel Lean Lift a integrovali ju so systémom SAP.

erste group it logo

Tvorba softvéru a hardvérového zariadenia na šetrenie peňazí

Pre spoločnosť Erste Group IT sme vyvinuli inovatívne softvérové riešenie v spojení s hardvérovým zariadením zamerané na šetrenie peňazí.  

skillandia logo

Nový dizajn systému a tvorba prezentačnej stránky

Pre vzdelávaciu platformu Skillandia sme vytvorili nový UX/UI dizajn s cieľom priniesť používateľom radosť z učenia sa a zdieľania vedomostí.

seesame logo

Vývoj chatbota na odhaľovanie falošných správ

Pre autora projektu - spoločnosť Seesame - sme vyvinuli prvého FB Messenger bota s menom "Checkbot", ktorý dokáže posúdiť falošnosť textu alebo článku, o ktorom máte pochybnosti.

Názov
Certifikáty

Ceníme si každý jeden certifikát, členstvo i príležitosť, ktorá nám dáva možnosť napredovať, využívať svoje skúsenosti a získavať nové znalosti.

ungm logo

Sme oficiálnym vendorom pre OSN v oblasti tvorby aplikácií

viber logo

Sme certifikovaným partnerom pre vývoj chatbotov na SK trhu

amcham logo

Sme oficiálnym členom Americkej obchodnej komory v SR

Od startupov až po veľkých hráčov.

Naši klienti v nás veria.