Podpora startupov

Každý projekt vzniká nápadom, ale za každým úspešným projektom musí stáť aj silný tím skúsených ľudí, ktorí veria v dosiahnutie úspechu a idú za spoločným cieľom.

podpora startupov touch4it

Kde a ako začať?

Ak máte nápad na jedinečnú aplikáciu, ktorá sa podľa vás môže zaradiť do top najlepších, urobte si ako prvé úvodnú analýzu trhu. Je dôležité vedieť, či už niekto iný náhodou neprišiel s podobným konceptom. Ak ste už objavili podobný produkt, nemusíte svoj nápad hádzať do koša. Pozrite sa na to z inej perspektívy, nájdite funkcie, ktoré viete vylepšiť a prineste tak užívateľom úplne nový výrobok alebo službu s odlišným dizajnom a novými možnosťami používania.

Ako vyčísliť cenu na startup projekt?

Máte nápad na seriózny biznis, ktorý má šancu uspieť a chcete s nami spolupracovať? V takom prípade je potrebné sa stretnúť a všetko spoločne prediskutovať. Sme developerská spoločnosť, ktorá hrá férovú hru a navrhuje podmienky vyhovujúce pre obe strany. Cenu celkového projektu je nutné stanoviť na základe detailnej analýzy, ktorej výstupom je tzv. “Projekt na aplikáciu”. Táto nami vypracovaná špecifikácia zahŕňa:

  • detailnú funkcionalitu zadefinovanie MVP
  • verzie 1 a finálnej verzie 2
  • nakreslenie Mockup-ov (UX/UI)
  • use cases
  • návrh architektúry
  • databázovy model
  • určenie projektového plánu
  • zadefinovanie akceptačných testov
podpora startupov touch4it

Prečo s nami spolupracovať?

Po prvotnej analýze trhu vám pomôžeme zadefinovať tzv. MVP (Minimum Viable Product), t.j. stanoviť najnižšie funkčné kritéria, ktoré musí spĺňať prvá verzia vašej aplikácie. Následne je potrebné si vybrať cieľový trh a tzv. „early adopters“, t.j. skupinu ľudí, ktorí budú ako prví testovať vašu aplikáciu a prinášať nové nápady na zlepšenie. Akonáhle sa dostaneme do fázy projektu, v ktorej bude prvá verzia aplikácie úspešne overená trhom, nastane vhodný čas na hľadanie investorov. V súčasnosti patrí naša spoločnosť už medzi známe IT firmy a niektorí z najsilnejších slovenských investorov nás odporúčajú na realizáciu projektov, do ktorých sami investujú. Zárukou pre nich je naše dobré meno a mnoho referencií odkazujúcich na kvalitne odvedenú prácu. Po získaní reálnych investorov sa pokračuje vo vývoji aplikácie na jej zdokonalenie a produkt sa pomaly uvádza na nové trhy. Naše skúsenosti siahajú aj do oblasti marketingu, ktorý navrhneme priamo na vašu aplikáciu s prihliadaním na špecifiká zvolených cieľových trhov.

Dohodnite si s nami video hovor

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.