Softvéroví špecialisti & Skúsení dizajnéri

O nas

Náš príbeh

V IT oblasti už od roku 2012

Ako traja mladí ľudia s technickým vzdelaním a inovatívnym myslením sme sa stretli pri budovaní jedného slovenského startupu. Michalova vytrvalosť a obchodný duch, Matejova zodpovednosť a finančné myslenie a Richardova precíznosť a technické vedomosti sa stali skvelou kombináciou. Pri vzájomnej spolupráci na projekte sme zistili, že k sebe perfektne ladíme a tak sme sa rozhodli nechať startup startupom a pustiť sa do niečoho vlastného – do založenia softvérovej spoločnosti Touch4IT.

 

Prvé roky pôsobenia na trhu boli náročné. My sme však všetkým dokázali, že máme ten najlepší tím špecialistov, ktorí dokážu zastrešiť celý projekt a postarať sa oňho od začiatku až do konca. Dokázali sme, že sme pre klientov cenným technologickým partnerom, ktorý navrhuje čistý – a používateľmi milovaný – dizajn a vyvíja inovatívne softvérové riešenia na mieru. Pomáhame tak klientom vymýšľať a vytvárať riešenia a digitálne produkty, ktoré prinášajú inovácie do ich odvetvia a posúvajú ich ďalej na ich podnikateľskej ceste.

Členovia tímu

50+

Ukončené projekty

200+

Zastúpenia

4

Certifikáty

5

Naši zakladatelia

Richard Roštecký photo

Richard Roštecký

Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ

Tel. číslo: +421 905 624 340
Matej Mihalech photo

Matej Mihalech

Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ

Tel. číslo: +421 944 338 850
Michal Korman photo

Michal Korman

Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ

Tel. číslo: +421 907 336 676

Toto je naša kultúra - toto je spôsob akým myslíme, pracujeme a tvoríme

Veríme, že najlepšia práca sa robí vtedy, keď o sebe nepremýšame ako o jednotlivcoch, ale ako o jednom veľkom a skvelom tíme priateľov.

Chcete sa stať súčasťou nášho skvelého tímu?

Dohodnite si s nami video hovor

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.