Softvéroví špecialisti & Skúsení dizajnéri

O nas
Náš príbeh

V IT oblasti už od roku 2012

Ako traja mladí ľudia s technickým vzdelaním a inovatívnym myslením sme sa stretli pri budovaní jedného slovenského startupu. Michalova vytrvalosť a obchodný duch, Matejova zodpovednosť a finančné myslenie a Richardova precíznosť a technické vedomosti sa stali skvelou kombináciou. Pri vzájomnej spolupráci na projekte sme zistili, že k sebe perfektne ladíme a tak sme sa rozhodli nechať startup startupom a pustiť sa do niečoho vlastného – do založenia softvérovej spoločnosti Touch4IT.

 

Prvé roky pôsobenia na trhu boli náročné. My sme však všetkým dokázali, že máme ten najlepší tím špecialistov, ktorí dokážu zastrešiť celý projekt a postarať sa oňho od začiatku až do konca. Dokázali sme, že sme pre klientov cenným technologickým partnerom, ktorý navrhuje čistý – a používateľmi milovaný – dizajn a vyvíja inovatívne softvérové riešenia na mieru. Pomáhame tak klientom vymýšľať a vytvárať riešenia a digitálne produkty, ktoré prinášajú inovácie do ich odvetvia a posúvajú ich ďalej na ich podnikateľskej ceste.

Členovia tímu 50+
Ukončené projekty 200+
Zastúpenia 4
Certifikáty 5

Naši zakladatelia

Richard Roštecký photo
Richard Roštecký Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ
Tel. číslo: +421 905 624 340
Matej Mihalech photo
Matej Mihalech Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ
Tel. číslo: +421 944 338 850
Michal Korman photo
Michal Korman Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ
Tel. číslo: +421 907 336 676

Toto je naša kultúra - toto je spôsob akým myslíme, pracujeme a tvoríme

Veríme, že najlepšia práca sa robí vtedy, keď o sebe nepremýšľame ako o jednotlivcoch, ale ako o jednom veľkom a skvelom tíme priateľov.
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.