Sme softvéroví špecialisti
& šikovní dizajnéri

“Sme úprimní, zodpovední a inovatívni.”

O nas
Príbeh Touch4IT

V IT oblasti už od roku 2012

Ako traja mladí ľudia s technickým vzdelaním a inovatívnym myslením sme sa po prvýkrát stretli pri budovaní jedného slovenského startupu. Od začiatku sme zistili, že sa perfektne dopĺňame: Michalova vytrvalosť a obchodný duch, Matejova zodpovednosť a finančné myslenie a Richardova precíznosť a technické vedomosti. A tak sme sa rozhodli nechať startup startupom a pustiť sa do niečoho vlastného: založenia softvérovej spoločnosti Touch4IT.
 
Prvé roky pôsobenia na trhu boli náročné. My sme však dokázali, že máme ten najlepší tím špecialistov, ktorí sú schopní zastrešiť celý projekt a postarať sa oň od začiatku až do konca. Dokázali sme, že sme pre klientov cenným technologickým partnerom, ktorý navrhuje čistý – a používateľmi milovaný – dizajn a vyvíja inovatívne softvérové riešenia na mieru. Pomáhame klientom vymýšľať a vytvárať riešenia a digitálne produkty, ktoré prinášajú inovácie do ich odvetví a posúvajú ich ďalej na ich podnikateľskej ceste.

Členovia tímu 50+
Ukončené projekty 250+
Zastúpenia 4
Certifikáty 5

Naši zakladatelia

Richard Roštecký photo
Richard Roštecký Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ
Tel. číslo: +421 905 624 340
Matej Mihalech photo
Matej Mihalech Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ
Tel. číslo: +421 944 338 850
Michal Korman photo
Michal Korman Spoluzakladateľ | Výkonný riaditeľ
Tel. číslo: +421 907 336 676

Toto sme my

#Touch4Chorvátsko

Každý rok sa všetci ako tím vyberieme do Chorvátska na spoločnú teambuildingovú akciu, ktorá sa nesie v znamení nečakaných dobrodružstiev, spoznávania nových miest, bláznenia sa v mori, spoločných športových aktivít a najmä v znamení zoceľovania tímu. 

Touch4Chorvátsko

#Touch4Turistika

Aj z bádania slovenských vrchov a hôr sme si postupne spravili svoju tradíciu, na ktorú sa pravidelne vydávame na jar i jeseň.  Spoločne putujeme a hľadáme nové chodníky na vrchol, a pritom si vychutnávame čerstvý lesný vzduch.

Touch4Turistika
Touch4Beh

#Touch4Beh

Náruživí turisti, cestovatelia, motorkári, ale aj vytrvalí bežci
Každoročne vytvárame svoj vlastný  tím bežcov a zúčastňujeme sa štafetového závodu Vltava Run.

Veríme, že najlepšia práca sa robí vtedy, keď o sebe nepremýšľame ako o jednotlivcoch, ale ako o jednom veľkom a skvelom tíme priateľov.
Poď do toho s nami
Napíš nám

Poď do toho s nami

Ak chceš byť súčasťou nášho Touch4IT tímu, neboj sa nám napísať a my sa ti čím skôr ozveme naspäť.