citysonder

Aplikácia Citysonder pre milovníkov cestovania

Chcete si užiť výlet naplno, spoznať zaujímavé miesta a zoznámiť sa s miestnou kultúrou? Vyskúšajte Citysonder, kde pre vás lokálni sprievodcovia pripravia tie najlepšie zážitky. 

Úloha

Naším zadaním bolo vytvoriť natívnu mobilnú aplikáciu, ktorá by slúžila ako platforma pre všetkých milovníkov cestovania. Hlavným cieľom bolo vytvoriť vizuálne čistú a ľahko ovládateľnú aplikáciu na spájanie ľudí, poskytujúcich svoje služby, a ľudí zaujímajúcich sa o dané ponuky. Koncept mal byť postavený na tzv. sharing economy (Uber, Airbnb,...).   

Riešenie

Po niekoľkých mesiacoch tvrdej práce sme vyvinuli štýlovú mobilnú aplikáciu pre operačné systémy iOS a Android spolu s webovou stránkou. Vytvorili sme platformu, ktorá spája ľudí so záujmom o cestovanie a získavanie vzrušujúcich zážitkov. Vrámci platformy sme vyvinuli aj platobný systém, prostredníctvom ktorého si môžu záujemcovia priamo zakúpiť vybrané eventy.    

Kľúčové funkcie

Pri vývoji Citysonderu využívali naši developeri Websockety, nastavili funkčné zasielanie platieb (generovanie SEPA XML), interné recenzovanie, filtrovanie zážitkov a ďalšie. Ako užívateľ sa prihlasuje cez sociálnu sieť Facebook a môžete si prezerať všetky ponuky od ostatných užívateľov.   

Chat v reálnom čase

V aplikácií Citysonder je dostupný chat v samotnom systéme a bez použitia externých služieb.

Pokročilá správa systému

Umožňuje sa správa všetkých údajov, tagovanie údajov, správa a schvaľovanie recenzií a správa dostupnosti zdrojov.

Platobná brána

Integrácia platobnej brány Braintree umožňuje platbu pomocou Visa/MasterCard kariet debetných aj kreditných.

SEPA príkazy

Generovanie XML súborov pre bankové aplikácie - pre efektívne vykonávanie manuálnych platobných bankových príkazov.

Cloudová infraštruktúra

Čerpali sme z vlastných skúseností s cloud infraštruktúrou a konfiguráciou AWS (Amazon Web Sevices). Výhodami je najmä vysoká dostupnosť a škálovateľnosť.

Central European Startup Awards - Maďarsko

 

Central European Startups Awards Citysonder

Citysonder získal cenu v kategórii Najlepší začínajúci podnik (angl. Early Stage startup) na Central European Startup Awards - Maďarsko 2016

O projekte Citysonder sa napísalo:

Touch4IT & Citysonder tím na Slovensku

Citysonder tím mal ďalšie dva tímy v Prahe (CZ) a Budapešti (HU). 

Nášho klienta si ctíme

Citysonder je náročný startup projekt, nad ktorým sme strávili veľa času - okrem samotného vývoja sme pomáhali aj s nastavovaním viacerých dôležitých procesov. Je to projekt, ktorý nás naučil veľa nového. 

Services provided

  

Na každom projekte pracujeme dôkladne a s použitím rôznych poznatkov a technológií. V tomto projekte sme sa venovali: