Kultúra

Nechceme kráčať po ceste, po ktorej prešli už mnohí. Veríme v inovácie a unikátne riešenia, ktoré prinesú úspech.

O nás

Ako spoločnosť Touch4IT, s.r.o. pôsobíme v oblasti informačných technológií už niekoľko rokov a máme za sebou viacero veľkých i menších projektov. Budujeme silný tím profesionálov a snažíme sa svojim klientom poskytovať kvalitné a prvotriedne služby. V minulosti sme využili obdobie vysokého dopytu po mobilných a webových aplikáciách a v priebehu nasledujúcich rokov sme sa stali progresívne rastúcou spoločnosťou so silným zázením. Našim klientom sa vždy snažíme ukazovať nové a inovatívne riešenia, ktoré celý projekt privedú na cestu k úspechu.

Inovácie

01
Neuspokojíme sa iba s obyčajným riešením. Vyvíjame inovácie a napredujeme v neustále sa meniacom prostredí.

Profesionalita

02
Ku každému projektu pristupujeme zodpovedne a systematicky, aby sme dosiahli profesionálne výstupy.

Nadšenie

03
Zanietenosť a entuziazmus - to je naše. S nadšením sa púsťame do každej novej úlohy, novej výzvy.

Komunita

04
Tvoríme silný tím skúsených ľudí, ktorí sú špecialistmi vo svojom obore. A spoločne napredujeme.

Big bosses

Našou víziou je budovať niečo veľké - budovať podnik, ktorý si získa silné postavenie aj za hranicami štátu. Jednou z našich priorít je starostlivosť o zamestnancov, ktorým chceme poskytovať to najlepšie.

Michal Korman
Michal Korman
Co-Founder | Executive Director

"Je to naozaj vzrušujúca a niekedy až divoká jazda! Každý z nás Co-Founderov Touch4IT sme úplne iný, ale zo všetkých strán počúvame ako sa geniálne dopĺňame.  V priebehu 4 rokov sme sa stali jedným z lídrov vo vývoji mobilných a webových aplikácií na slovenskom trhu. Rešpektujú nás a dôverujú nášmu tímu najväčší investori z oblasti."

Matej Mihalech
Matej Mihalech
Co-Founder | Executive Director

"Mať firmu pre mňa znamená založiť si rodinu a snažiť sa ju budovať na správnych princípoch, ktoré jej umožňujú rozrastať sa a čeliť rôznym problémom, ktoré ako prekonáva, tak ju to zceluje/utužuje a posúva napred. Je to často veľmi náročné a vyžaduje to veľa sebaobetovania sa, ale taktiež je to veľká zábava a mnoho sa toho každý stále vieme naučiť."

Richard Roštecký
Richard Roštecký
Co-Founder | Executive Director

“Už od malička som mal chuť súperiť, byť jedným z najlepších a dosahovať čo najlepšie výsledky. Nikdy sa nevzdávam a bojujem s tímom až do poslednej minúty. Viem, že spoločne dokážeme urobiť omnoho viac, a preto som sa so svojimi kolegami dal na cestu vybudovať úspešnú IT spoločnosť. Touch4IT je naše dieťa, o ktoré sa dôkladne staráme a vychovávame ho.”

Náš tím

Do tímu vyberáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našou ideou a zastávajú rovnaké hodnoty. Tvoríme silný a skúsený kolektív.

placeholder

Kristián rád skúša nové veci a tak neustále prehlbuje svoje znalosti. Tomu venuje aj veľkú časť svojho voľného času, ktorý si spríjemňuje kvalitnou kávou a dobrými knižkami. Keď však potrebuje rozhýbať kosti, rád si zahrá futbal alebo volejbal.  

Kristián
Backend Developer
placeholder

Michal je skúsený iOS developer, ktorý zvláda písať kvalitný kód, byť otcom štyroch synov a všetko to skĺbiť so svojimi záľubami - cestovaním, turistikou, behaním a geocachingom.

Michal
Senior iOS Developer
placeholder

Dávid je spoľahlivý a zodpovedný Android Developer, ktorý má dobrý prehľad v najnovších trendoch a technológiách. 

Dávid
Android Developer
placeholdder

Šimon je šikovný UX/UI Designer s citom pre potreby používateľov a jeden z novších členov nášho tímu.

Šimon
UX/UI Designer
Martin

Martin je náruživý developer, ktorý veľakrát pracuje aj vo dne v noci. Nebojí sa náročných úloh a berie ich ako výzvy, z ktorých sa môže veľa naučiť. Je tiež kapitánom plachetnice.

Martin
Backend Developer
Jakub

Jakub je priateľský, dobrosrdečný a zodpovedný programátor, ktorý si nikdy nenecháva úlohy na poslednú chvíľu. Je náruživým cestovateľom, ktorý rád spoznáva nové miesta.

Jakub
Senior Android Developer
Filip

Filip je vytrvalým špekulantom a rečníkom, ktorý má dar reči a dokáže predať čokoľvek. Je to nadšený fanúšik i športovec, ktorý si na šport nájde vždy čas.

Filip
Sales Manager
Dušan

Dušan je zábavný a priateľský gitarista, ktorý chodí do práce vždy s veľkým elánom. Rád cvičí, skúša nové technológie, chodí s kamarátmi na pivo a hrá hry.

Dušan
iOS Developer
Dušan 2

Dušan je precízny a vytrvalý perfekcionista, ktorý má najväčší problém s ranným vstávaním. Vo voľnom čase sa rád venuje športom alebo programovaniu.

Dušan
iOS Developer | Backend Developer
Katarína

Katarína je optimistická a zodpovedná programátorka, ktorá má v živote veľké ambície. Vo svojom voľnom čase hrá najmä volejbal a squash, ale radá si tiež sadne aj k programovaniu.

Katarína
Android developer
Igor

Igor je najváženejším človekom vo firme, ktorý vďaka dlhým rokom praxe dokáže odhadnúť osobnosť a charakter človeka. Vo svojom voľnom čase rád relaxuje v prírode.

Igor
Senior Project Manager | Business Developer
Roland

Roland je veľkým detailistom a mysliteľom a ako sa sám priznáva - neznáša škaredé veci v súvislosti s dizajnom. Rád hrá rugby, behá, pláva, programuje a snaží sa veľa čítať.

Roland
Frontend developer
Michaela

Michaela má kreatívnu myseľ a neustále sleduje najnovšie marketingové trendy. Venuje sa písaniu vlastných diel, čítaniu kníh, cestovaniu a jazde na motorke (ako spolujazdec).

Michaela
Marketing Manager
Ľuboš

Ľuboš je vytrvalým a svedomitým človekom, ktorý vedie rôzne školenia a prednášky a vyniká v soft skilloch a líderstve. Venuje sa bicyklovaniu a rád chodí na prechádzku so psom.

Ľuboš
Senior iOS developer
Borut

Borut je vytrvalý, trpezlivý a veľmi tvrdohlavý. Okrem developerských zručností ovláda aj niekoľko kúzelníckych trikov. Rád sa venuje svojej rodine, priateľke a kamarátom.

Borut
Junior iOS developer, Frontend developer
Norbert

Norbert je zodpovedný, má náhľad a veľakrát sa ocitá vo svojej vlastnej realite. Rád sa venuje rekreačnému športovaniu - najmä behu a 3D modelovaniu, ktoré je jeho veľkou vášňou.

Norbert
Graphic Designer
Lukáš

Lukáš je spoľahlivým človekom, ktorý si dokáže udržať chladnú hlavu aj v zložitejších situáciách. Vo svojom voľnom čase si rád sadne na motorku alebo sa vyberie na turistiku.

Lukáš Láni
Project Manager
Marek

Marek zastrešuje frontend- a backend-ovú stránku tvorby webových aplikácií a webstránok. Rekreačne sa venuje hraniu hokeja či iným športom a rád chodí na pivo s kamarátmi.  

Marek
Web Developer, Backend Developer
Samo

Samo je precíznym a všestranným človekom, ktorý svoj voľný čas investuje do práce s deťmi z detských domovov - zúčastňuje sa detských táborov a pomáha organizovať rôzne podujatia.

Samo
Backend, Web Developer
Roman

Roman dokáže plniť svoje úlohy načas a bez zbytočných otázok. Vo svojom voľnom čase sa venuje najmä svojej rodine, ale aj športovaniu a profesionálnemu foteniu.

Roman
iOS Developer, HW/SW Engineer
Veronika

Veronika miluje multitasking a nové výzvy, pri ktorých sa učí nové veci a posúva sa profesionálne vpred. Je aktívnym človekom - rada chodí do prírody, pláva, lyžuje a cestuje.  

Veronika
Project and Office manager
Matej

Matej je usmievavým dizajnérom, ktorý sa nebojí prijať aj tvrdú kritiku, z ktorej sa dokáže poučiť. Vo svojom voľnom čase sa rád vzdeláva, hrá videohry a trávi čas s priateľkou.

Matej
Graphic Designer
Viktor

Viktor je známy pre svoje logické myslenie a jeho schopnosť riešiť komplikované problémy. Vo voľnom čase sa rád vzdeláva, jazdí na motorke, číta knihy, sleduje seriály a zlepšuje si tak aj svoju posluchovú angličtinu. 

Viktor Šulák
Partner, Lead Backend Developer
Tibor

Tibor je zodpovedným a rozhodným človekom, ktorého práca baví a rád sa jej venuje aj vo voľnom čase. Ak práve neprogramuje, tak študuje nové veci a vzdeláva sa v nových oblastiach.

Tibor
iOS Developer, Backend Developer

Tón komunikácie

Spätná väzba a konštruktívna kritika sú v spoločnosti Touch4IT vždy vítané. Je to znak záujmu, ktorý si ceníme. S klientmi i obchodnými partnermi vedieme otvorenú komunikáciu a vystupujeme čestne.