Kariéra

Páči sa vám naša práca? Stotožňujete sa s našimi hodnotami? Máte skúsenosti, ktoré hľadáme?

Voľné pracovné miesta

Ak vás zaujme niektorá z našich ponúk, neváhajte nás kontaktovať.

Business Developer – Mobile and Web application sector
Become an exclusive representative of Touch4IT in the given region and drive product and service sales through all available channels. Help expand our world class mobile and web development services onto new markets, generate leads and manage key accounts. If you are tech savvy, a strong communicator and love networking - this is the ideal opportunity for you!
PHP Developer (Symfony)

Hľadáme skúseného PHP developera so skúsenosťami so Symfony frameworkom. Mal by si mať aj základné znalosti správy serverov. Veríme, že si schopný spolu s nami pracovať na zlepšovaní celého tímu. Úzko budeš kooperovať s ďalšími 6 web developermi.

Senior Android Developer | BRATISLAVA | FullTime

Hľadáme skúseného developera natívnych mobilných aplikácii pre platformu Android. Ideálne by si mal mať skúsenosti s vedením tímu a mal by si mať cit pre detail.

Senior iOS Developer | BRATISLAVA | FullTime

Hľadáme skúseného developera natívnych mobilných aplikácii pre platformu iOS. Ideálne by si mal mať mať skúsenosti s vedením tímu a mal by si mať cit pre detail.

Žiadna vhodná pozícia pre teba?

Máte záujem pracovať u nás, ale nemáme v ponuke žiadnu pozíciu, ktorá by bola pre vás vhodná? Nebojte sa nám napísať a spoločne niečo vymyslíme.