Inovačná konzultácia

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť zadarmo si rezervovať Inovačnú konzultáciu, ktorá Vám pomôže zlepšiť Váš biznis pomocou inovatívnych riešení (AI, RPA, IPA, IoT*). Prostredníctvom rýchleho 5-stupňového procesu Vám navrhneme efektívne riešenia, ktoré pomôžu Vášmu biznisovému rastu a ušetria Vám mnoho prostriedkov.

* Nebojte sa, v priebehu konzultácie Vám všetko radi vysvetlíme.
1.

Dotazník

Vyplníte krátky dotazník (3 min.) o Vašej spoločnosti. Všetky Vami zadané informácie sú samozrejme chránené a zabezpečené.

2.

Brainstorming

V rámci brainstormingu pre Vás naši experti vymyslia a navrhnú riešenia na mieru Vašej spoločnosti a aktuálnej situácii.

3.

Konzultácia

Počas 90-minútovej konzultácie Vám vysvetlíme, ako použiť disruptívne technológie a akcelerovať digitálnu transformáciu Vašej spoločnosti. Navrhneme konkrétne riešenia, ktoré Vám pomôžu zlepšiť Váš biznis. 

4.

Vyhodnotenie

Vaša spoločnosť vyhodnotí nami navrhnuté riešenia z hľadiska návratnosti investície (ROI).

5.

Spolupráca

Ak sa rozhodnete pre niektoré z našich riešení, môžeme sa porozprávať o ďalšej spolupráci na ich realizácii a implementácii.

Konzultant

Michal Korman je výkonný riaditeľ a spoluzakladateľ Touch4IT. Je expertom na nové, disruptívne technológie s viac ako desaťročnou praxou v oblastiach IT a obchodu. Preto je ideálnym konzultantom na plánovanie a implementáciu inovácií vo Vašej spoločnosti.

Michal Korman, výkonný riaditeľ a spoluzakladateľ Touch4IT