Top iOS aplikácie za rok 2017

Technológie Dec 19. 2017
ios aplikacie

Na začiatku decembra zverejnila spoločnosť Apple 9 najlepších iOS aplikácií za rok 2017. Aplikácie boli vybrané hlavnými editormi od App Store podľa viacerých kritérií, a preto možno potvrdiť, že ide naozaj o tie najlepšie. Súhlasíte so zoznamom alebo by ste tam doplnili aj nejaké iné?

1. Affinity Photo 

Affinity Photo je plne vybavený profesionálny nástroj na úpravu fotografií dostupný na iPade. Je postavený na rovnakom backende ako aj desktopová verzia a plne optimalizovaný pre dané zariadenie, aby dokázal využiť silu hardvéru a "dotykových možností" iPadu. Celkové ovládanie aplikácie je vyvinuté tak, aby sa plne prispôsobilo práci s dotykovým iPadom a umožnilo upravovať a vytvárať perfektné fotografie.

2. Aurora HDR 2018 

Aurora HDR 2018 je najnovšou verziou najpredávanejšieho HDR foto editora pre Mac. Jedná sa o najpokrokovejší HDR fotografický editor, s ktorým v súčasnosti pracuje množstvo profesionálnych fotografov. Samotná aplikácia sa vyvíja a zdokonaľuje v spolupráci s fotografom Treyom Ratcliffom.

3. Calm 

Calm je populárna aplikácia určená na relax a meditáciu s cieľom priniesť vám do života viac vyrovnanosti, pokoja a radosti. Vďaka nej sa naučíte meditovať, dosiahnete lepší spánok a menej úzkosti. Je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pokročilých. Túto aplikáciu odporúčajú špičkoví psychológovia a odborníci z oblasti duševného zdravia.

4. ChefsFeed 

Aplikácia ChefsFeed ponúka exkluzívne videá, príbehy a návody súvisiace s jedlom. Je to skvelý pomocník, ktorý vám pomôže nielen v kuchyni, ale aj s výberom tej správnej reštaurácie pre vás. Vďaka tejto aplikácií sa v oblasti gurmánstva budete pohybovať ako profesionál. 

5. Ekibo 

Ekibo je akási "psia umelá inteligencia", ktorá rastie s tým, ako vy jazdíte vlakmi po Japonsku. Zakaždým, keď cestujete vlakom a navštívite nejaké miesto, váš Ekibo sa učí a rastie z nových skúseností. Ekibo sa s vami rozpráva a vyzýva vás k rôznym úlohám, predstavuje vám zaujímavé miesta v okolí a vyráža s vami do mesta za poznaním. Medzitým všetkým sa vaše jazdy a návštevy zaznamenávajú v interaktívnom životnom denníku.  

6. Enlight Videoleap 

Enlight Videoleap je prelomový video editor, s ktorým veľmi jednoducho vytvoríte umelecké kreatívne videá na vysokej úrovni. Začiatočníci (amatéri) sa môžu hrať so strihaním, kombinovaním a úpravou svojich videí, zatiaľ čo profesionáli môžu využiť výkonné editačné funkcie na vyššej úrovni.  

7. iTranslate Converse 

Aplikácia iTranslate Converse funguje ako revolučný prekladateľ, vďaka ktorému bude vaša konverzácia s cudzincom omnoho jednoduchšia a prirodzenejšia. Stačí iba podržať váš iPhone hore nohami a môžete konverzovať!  

8. RunGo 

RunGo je skvelá aplikácia pre bežcov na vyhľadávanie nových trás s hlasovou navigáciou. Môžete si vytvoriť vlastnú alebo si vybrať z viac ako 100 000 bežeckých trás po celom svete. RunGo tiež sleduje aj údaje ako je čas, tempo, vzdialenosť či nadmorská výška. Posledná verzia aplikácie je navrhnutá už aj v dizajne pre nový iPhone X.  

9. Tastemade 

Aplikácia Tastemade v sebe spája všetko, čo potrebujete: zábavné gurmánske a cestovateľské prehliadky, chutné recepty s video návodmi, kurzy varenia a obrovské množstvo inšpirácie. Každý deň objavíte v aplikácií vždy niečo nové, čo obohatí váš každodenný život i chuťové bunky.  

 

Michaela
Michaela Roštecká Marketing Manager
Značky
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Chcete sa aj vy stať našim klientom?

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.