Oct 10. 2017

Pinterest prináša na Halloween interaktívny strašidelný dom

Pinterest Halloween

Halloween je veľakrát na Slovensku vnímaný ako komerčný sviatok, ktorý prišiel z Ameriky a nemá u nás až také opodstatnenie. Či už je to pravda alebo nie, každý sa k tomu postaví po svojom - niektorí si tento sviatok užijú v pohodlí domova bez povšimnutia, iní sa vydajú na halloweensku akciu a zabavia sa v strašidelných maskách. Sociálna sieť Pinterest sa rozhodla prísť s niečím originálnym a tak predstavila svoj vlastný strašidelný dom 

 

Vitajte v strašidelnom dome 

Koncept strašidelného domu od Pinterestu je navrhnutý primárne pre mobilné zariadenia, ale môžete si ho prezrieť aj na desktope. Ide o príbeh, v ktorom prechádzate dom hrôzy a zisťujete, ktoré jeho prvky sú interaktívne. Na niektorých miestach vidíte aj jasne "svietiť" logo Pinterestu, na ktoré keď kliknete, tak sa vám otvorí nejaký halloweensky príspevok. Ide o perfektnú motiváciu pre používateľov Pinterestu, aby pridávali posty s halloweenskou tematikou.  
 

Pinterest Halloween

 

Halloween je sviatkom aj pre podniky 

Obzvlášť za veľkou mlákou - v USA – predstavuje tento sviatok obrovskú príležitosť. Minulý rok ľudia minuli až 9,1 miliárd amerických dolárov na rôzne kostýmy a dekorácie a ani tento rok tomu určite nebude inak.  

 

Naberte odvahu a vydajte sa do strašidelného domu:  
 

Pinterest Halloween

 

Michaela

Michaela

Marketing Manager

Značky: