Neviete, čo na Vianoce kúpiť svojmu priateľovi? Opýtali sme sa našich kolegov

Dec 20. 2016
Vianoce

Spojili sme naše hlavy dokopy a prišli s originálnymi nápadmi na darčeky, ktoré na Vianoce potešia vášho partnera, poprípade brata alebo kamaráta.

1. Letenky na zaujímavé miesto

Dnes už nie je až také náročné zohnať letenky za rozumné ceny aj do miest, ktoré sa určite aspoň raz oplatí vidieť. Pobyt v peknom prostredí poteší skutočne každého. Ako hovorí Matej - jeden z našich founderov: “Je super, keď “Ježiško” prinesie dve spiatočné letenky na druhú stranu sveta.”  

 

travel Vianoce

2. Inovatívny (technický) darček

Ak je váš priateľ technickým nadšencom, potešte ho trendovými novinkami, za ktorého však zaplatíte vyššie ceny. Jednou z možností sú smart hodinky, ktorých je dnes na trhu už nespočetne veľké množstvo. Žiadané sú napríklad hodinky Apple Watch Series 2 vo viacerých farebných vyhotoveniach alebo hodinky Pebble Time Steel, ktoré sú cenovo dostupnejšie a podľa nášho projektového manažéra Lukáša aj lepšie, nakoľko výdrž batérie je až 10 dní.

 

apple-watch Vianoce

3. Káva pre kávičkárov

Náš tester Marek tvrdí: “Keďže si na káve dosť potrpím a mám ju veľmi rád, kvalitná pražená káva vždy poteší.” Máte doma kávičkára, pre ktorého je pitie kávy oslavný rituál? Pogooglite a potešte ho skutočne originálnou a kvalitnou kávou, pri pití ktorej si na vás vždy spomenie. :)

 

cofee Vianoce

4. Helikoptéra alebo dron pre hravých

Ideálne darček pre väčšinu mužov - alebo aspoň pre niektorých určite. :) Ak hľadáte niečo na štýl “hračky”, helikoptéra na diaľkové ovládanie je tým lacnejším variantom, ale zato dron je tým štýlovejším. Dnes je už na trhu veľké množstvo rozličných typov dronov, ktoré sa odlišujú výkonom, výdržou, funkciami, cenou a podobne, jednoducho si stačí len vybrať.

 

Vianoce drone
Obrázok: Karma

 

5. Oddych pre vyčerpaných v podobe masáže

Hľadáte darček pre večne zaneprázdneného chlapa, ktorý nemá ani chvíľku času na oddych? Doprajte mu relax v podobe dobrej masáže, ktorá prebudí celé jeho telo. Náš grafik Rado prišiel s týmto super nápadom a potvrdil, že thajská masáž dokáže robiť naozaj zázraky.

 

Vianoce_massage

 

Michaela
Michaela Roštecká Marketing Manager
Značky
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Dohodnite si s nami video hovor

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.