Inšpiratívny dizajn týchto 5 webov vám vyrazí dych

Marketing Sep 28. 2016
dizajn web

Objavili ste niekedy takú webovú stránku, ktorej dizajn vás zaujal hneď na prvý pohľad? Tieto weby vás svojim vizuálom zaručene očaria.

1. Feed

Feed je platforma využívajúca inteligentný softvér a digitálne zabezpečenie na poskytnutie skutočného vlastnícva svojich dát a IP. Označuje sa aj ako “digitálny mechanizmus dôvery”. Nielen, že je postavená na zaujímavom koncepte, zaujme aj ohromujúcim dizajnom. Prostredníctvom pútavých animácií a videí vtiahne návštevníka priamo “do deja”. 

 

dizajn feed

 

feed2
Zdroj: Feed

2. World of SWISS

SWISS je hlavná švajčiarska letecká spoločnosť, ktorá poskytuje pravidelné lety po Európe, do Severnej a Južnej Ameriky, Afriky i Ázie. Webová stránka tejto spoločnosti rozpráva jej príbeh a opisuje, aké je to lietať práve s ňou. Pútavé animácie a vhodne podané informácie potešia každého návštevníka.

 

swiss

 

swiss2
Zdroj: SWISS

3. Woven Magazine

Woven je tzv. “online publikácia”, ktorá oslovuje rôznych umelcov, remeselníkov a výtvarníkov. Pri tvorbe webu stavila na jednoduchý a minimalistický dizajn s vizuálne peknými obrázkami, ktoré zaujmú každého.  

 

wowen dizajn

 

wowen2
Zdroj: Woven

4. Big Cartel

Big Cartel predstavuje jedinečný a kreatívny online obchod, ktorý spája veľké množstvo rôznych dizajnérov, hudobníkov a ďalších umelcov. Na svojom webe stavili na jednoduchý a priamočiary dizajn, ktorý prináša návštevníkovi presvedčivý a nezabudnuteľný zážitok.    

 

bigcartel

 

bigcartel2
Zdroj: Big Cartel

5. JOHO´s Bean

JOHO´s je populárna značka kávy, ktorá pochádza až z ďalekej Brazílie. Pri vytváraní svojho webu stavili na príťažlivý dizajn, ktorý rozpráva príbeh o “putovaní” kávy JOHO´s podfarbený príjemnou hudbou.

 

johos_bean

 

johos_bean2
Zdroj: JOHO´s

 

Ak sa chceš prezentovať perfektnou webstránkou, kontaktuj nás a my ti s tým pomôžeme! :)

Michaela
Michaela Roštecká Marketing Manager
Značky
Máte projekt?
Porozprávajme sa

Dohodnite si s nami video hovor

Vyplňte formulár alebo nám pošlite e-mail. V prípade, že sa bojíte o svoj nápad, pošleme vám dohodu o mlčanlivosti a ochrane dôverných informácií a váš nápad bude v bezpečí.