customer experience

Čo je customer experience a prečo sa pri návrhu digitálnych produktov na ňu sústrediť?

Nie je to až tak dávno, čo sa v celom online spektre začalo intenzívne skloňovať pomenovanie user experience (UX). Dnes je tento pojem často zahŕňaný do väčšieho celku – customer experience.

Čítať článok

kontextualny marketing

Kontextuálny marketing: Ako navrhnúť správnu stratégiu?

Na web prichádzajú návštevníci s rôznymi potrebami a požiadavkami. Ako prispôsobiť obsah konkrétnemu návštevníkovi alebo skupine návštevníkov s rovnakým zámerom?

Čítať článok

vltava run 2019 touch4it

Ako sme zabehli Vltava Run 2019?

Ako 12-členný tím bežcov i nebežcov sme sa vybrali na štafetový beh Vltava Run 2019, ktorý sa tiahol od Šumavy až do Prahy. Ako pocity sme mali v cieľovej rovinke?

Čítať článok

umela inteligencia

Prečo má umelá inteligencia stále väčší a väčší význam?

Pojem „umelá inteligencia“ je dnes už veľmi diskutovanou a trendy témou v oblasti technológií, o ktorú už bezpochyby zavadil každý, minimálne aspoň jedným uchom. Čo je to umelá inteligencia, ako funguje a kam smeruje?

Čítať článok

testing

Ako funguje End-to-End testovanie?

Jest a Puppeteer sú veľmi populárne Javascriptové frameworky, ktoré sa často využívajú na End-to-End testovanie. Čo je to a aké sú ďalšie známe typy testovania?

Čítať článok

checkbot chatbot

Je to konšpirácia? Opýtaj sa chatbota

V dnešnom svete presýtenom množstvom informácií je ťažké rozlíšiť medzi pravdou a zavádzaním. Dnes už existuje chatbot, ktorý vám s tým dokáže pomôcť. 

Čítať článok

aplikacia smopaj

Mobilná aplikácia pre študentov a učiteľov

Prečo by však mali študenti stále vypĺňať svoje odpovede a zistenia na papier, keď tu máme všade naokolo smartfóny a moderné technológie?

Čítať článok

customer journey

Ako pochopiť cestu vášho zákazníka (customer journey)?

Všetko to, čo robíte, by malo viesť k tomu, aby ste svojimi produktmi/službami pomohli vašim zákazníkom vyriešiť ich problémy a dosiahnuť ciele. Ako porozumieť tomu kto sú a ako sa rozhodujú?

Čítať článok

edge computing

Edge computing a 5G: aký to má význam?

Edge computing je riešením na chýbajúci výpočtový výkon čo najbližšie k miestu potreby, namiesto vzdialeného cloudu. Aký je jeho význam v praxi?

Čítať článok

marketingove technologie

4 marketingové technológie, ktoré ako firma musíte – bez debaty – poznať

Z viacerých prieskumov vyplýva, že iba 22% B2B firiem implementuje a využíva marketingové technológie pri svojom podnikaní. Na ktoré by ste určite nemali zabúdať?

Čítať článok

vianocna party touch4it

Čo sa dialo na našej vianočnej párty 2018?

Opäť raz prišiel posledný mesiac v roku a s ním aj naša vianočná párty. Čo nám priniesol Touch4IT Ježiško a ako sme sa zabávali?

Čítať článok

silvester

Silvester a Nový rok: ako to u nás vyzerá?

Z chladničky pomaly vyberáme vychladené šampanské, na stôl ukladáme ligotavé poháre a pozeráme na odložený hrniec s kapustnicou. Ako trávite Silvestra vy?

Čítať článok

Vianoce

Touch4IT prezrádza: Čo tradične robievame na Vianoce?

Dnes už možno naozaj prehlásiť, že Vianoce sú za dverami. Za chvíľku budeme sedieť pri stromčeku a rozbaľovať darčeky. Tešíte sa?

Čítať článok

top technologickych trendov

Top 5 technologických trendov na rok 2019

Svetová výskumná spoločnosť Gartner uvádza, že na to, aby sa technológia stala trendovou, musí mať značný potenciál. Ktoré technológie majú potenciál stať sa trendom v roku 2019?

Čítať článok

vianočné darčeky Touch4IT

Inšpirácia od Touch4IT: vianočné darčeky pre rodičov a súrodencov

Vianoce sú už za dverami a tak sme si u nás spravili menší prieskum o tom, aké darčeky najčastejšie kupujeme svojej rodine. Ste zvedaví?

Čítať článok