dribbble touch4it

Už ste videli naše práce na Dribbble?

Sme spoločnosť, ktorá dokáže celý projekt uchopiť do vlastných rúk a okrem vývoja systému navrhujeme aj UX/UI dizajn. Chcete vidieť ukážky niektorých z našich dizajnérskych prác?

Čítať článok

newsletter

5 užitočných trikov ako vytvoriť špičkový newsletter

Newsletter je v dnešnej dobe skvelým nástrojom na prilákanie nových zákazníkov, premenu návštevníkov na platiacich zákazníkov a pod. Ako ho navrhnúť tak, aby splnil svoj účel?

Čítať článok

wso2

Návod: Ako vytvoriť backend bez programovania s WSO2

Projekt, na ktorom som pracoval, mal špecifickú požiadavku – byť dlhodobo udržiavateľný menej technickými ľuďmi, nie - programátormi. Taktiež bolo nutné implementovať funkcie ako SAP integráciu, komunikáciu s IDoc a analytiku.

Čítať článok

devops cesty

3 cesty k DevOps

Kniha „The Phoenix Project: A Novel About IT, Devops, and Helping Your Business Win“ vo veľkej miere zviditeľnila pojem DevOps a poukázala na 3 hlavné cesty, ktorými možno využiť DevOps.

Čítať článok

obsah web

8 zásad ako vytvoriť kvalitný obsah na web

Dnes už nie je ťažké si vytvoriť vlastný web, ale to, čo sa stáva náročnejším, je tvorba zrozumiteľného, pútavého, k akcií vyzývajúceho textu. Ako postupovať pri písaní?

Čítať článok

ICU aplikacia

Mobilná zoznamka ICU mení svet online randenia

Iba pred niekoľkými týždňami sme vypustili do sveta novú aplikáciu ICU, ktorá má šancu stať veľkým hitom vo sfére online randenia. Ako funguje?

Čítať článok

devops

Na ceste za DevOps

DevOps nie je len súhrn nástrojov. Je to kultúrne hnutie, ktoré ovplyvňuje všetky aspekty tvorby produktov a vedie organizácie k inováciám a zmenám.

Čítať článok

albert taxi

Albert TAXI ako inšpirácia pre taxislužby po odchode spoločnosti Uber

Ešte v polovici februára tohto roka rozhodol Okresný súd BA I o tom, že Uber musí vypnúť svoju aplikáciu a tak zastaviť jej používanie na Slovensku.

Čítať článok

aplikácií

6 trendov vo vývoji mobilných aplikácií pre rok 2018

Rok 2018 je už v plnom prúde a tak môžeme predstaviť, aké trendy sa v súčasnosti najviac objavujú v oblasti vývoja aplikácií. Niektoré z nich ste určite postrehli aj vy.

Čítať článok

touch4it tíme

Našich ľudí v tíme si vážime...

Mnoho firiem hlása, že ich ľudia sú pre nich tí najdôležitejší, no nie vždy je tomu tak aj v praxi... My sa preto o tom nesnažíme len rozprávať, ale im to aj (náležite) ukazujeme. Pýtate sa ako?

Čítať článok

devops

DevOps: čo to je?

Existuje mnoho tvrdení a názorov o tom, čo je to DevOps, no ani jedna oficiálna definícia... Prečo sa čoraz častejšie spomína táto skratka a čo znamená?

Čítať článok

touch4it norway

Zaostrili sme na trh Škandinávie

Minulý týždeň sme absolvovali 10 pracovných stretnutí v severskej metropole inovácií a startupov, v Osle, kde bojujeme o nové projekty a o spoluprácu so svetovými firmami.

Čítať článok

google duplex ai

Google Duplex znie cez telefón úplne ako človek... prichádza nová éra?

Spoločnosť Google ukázala na technologickej konferencii Google I/O 2018 niečo naozaj šokujúce a pôsobivé...

Čítať článok

SPPM

SPPM aplikácie vstupujú do sveta športu...

V polovici apríla sme vypustili do sveta iPad aplikáciu SPPM Playbook, o ktorej možno prehlásiť (na základe vykonaného prieskumu), že je jednou z top aplikácií na kreslenie športových taktík.

Čítať článok

aplikácie

Aplikácie, ktoré ľuďom s ochorením uľahčujú život

Niektorí používajú aplikácie iba na zábavu alebo prácu, no sú ľudia, ktorým aplikácie uľahčujú život úplne iným spôsobom.

Čítať článok