Bezplatné konzultácie

Máte nápad na mobilnú aplikáciu, chcete vytvoriť vlastnú webovú stránku alebo potrebujete poradiť v oblasti marketingu? Kontaktujte nás a my s vami zdarma prekonzultujeme možnosti tvorby a realizácie projektu.

Potrebujete vytvoriť mobilnú aplikáciu? Vieme, ako na to.

Môžete si vybrať medzi multiplatformovou aplikáciou a natívnou aplikáciou navrhovanou individuálne pre operačný systém Android, iOS, Windows Phone alebo BlackBerry. Dôkladne zanalyzujeme všetky vaše požiadavky, navrhneme riešenia situácie a prinesieme množstvo dobrých nápadov ako zlepšiť váš biznis. Poradíme vám s UX / UI, kompletne zabezpečíme vývoj mobilnej aplikácie, navrhneme vhodné funkcie, správne technológie a účinnú marketingovú stratégiu.

Konzultácie sú úvodnou fázou každého projektu. Ako u nás prebiehajú?

Budete v kontakte s jedným z našich projektových manažérov, ktorý vám pomôže pri definovaní cieľovej skupiny, stanovení funkcií a obchodných cieľov vašej aplikácie, ale aj s určením rozsahu projektu a vhodných technológií. Na základe získaných informácií nakreslíme prototypy aplikácie (skice), navrhneme vývojový proces a prekonzultujeme s vami celkové riešenie. Dohodneme si harmonogram prác a ďalšie detaily vývoja a realizácie projektu. Aj počas vývojových prác budete priamo v ohnisku diania, budete vedieť kto na vašom projekt pracuje a priebežne vás oboznámime s našim postupom prác a riešením detailov aplikácie.